dystanse + pierścienie centrujące

Wszystkie informacje o felgach aluminiowych, stalowych, oraz oponach.

Moderator: Moderator

dystanse + pierścienie centrujące

Postprzez killah » 22 paź 2013, o 13:36

Siemka,

Do nowych felg będą mi raczej potrzebne dystanse. Nie wiem tylko czy uda mi się takie dorwać by zewnętrzny otwór był taki jak otwór centrujący felgi którą kupię. Pytanie rodzi się więc czy można do dystansu 30-40mm stalowego użyć pierścień centrujący czy lepiej jednak znaleźć kogoś kto dotoczy idealne dystanse?

Pzdr,
Patryk
killah
 

dystanse + pierścienie centrujące

 

Postprzez Radi » 22 paź 2013, o 14:29

Generalnie to jeden gips czy będziesz miał z pierścieniem czy będziesz miał dopasowany dystans, i tak i tak jest dobrze.

Jak byś chciał dorabiać to polecam kolegę Moment z sąsiedniego forum vwgolf.pl brałem już kilka kompletów od niego i się nie zawiodłem :)

http://forum.vwgolf.pl/memberlist.php?m ... ile&u=9993
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez killah » 22 paź 2013, o 14:52

Radi napisał(a):Generalnie to jeden gips czy będziesz miał z pierścieniem czy będziesz miał dopasowany dystans, i tak i tak jest dobrze.

Jak byś chciał dorabiać to polecam kolegę Moment z sąsiedniego forum vwgolf.pl brałem już kilka kompletów od niego i się nie zawiodłem :)

http://forum.vwgolf.pl/memberlist.php?m ... ile&u=9993


Dzięki wielkie za pomoc :)

Odezwę się do niego jak zakupię felgi hehe.
killah
 

Postprzez PiJey88 » 22 paź 2013, o 15:26

zrób dystanse na 57.1 czyli tak jak piasta i potem każda felga ci wejdzie na to z odpowiednim pierścieniem z allegro za kilka złotówek, nie rób pod konkretna felgę, bo jak zachce ci się zmienić felgi to dystanse będą do niczego
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Felgi i opony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości