DRGANI KIEROWNICY!

Wszystkie informacje o felgach aluminiowych, stalowych, oraz oponach.

Moderator: Moderator

DRGANI KIEROWNICY!

Postprzez Sebik1984 » 31 paź 2007, o 15:59

Mam nowe felgi aluminiowe. wyważone dwie są troche skrzywione widać na wyważarce ale poszły na tył a dwie oki.Powiedziano mi że bez problemu mogę jeździć ale powyżej 120 kmh drgani kierownicy są uciążliwe. Czy trzeba je prostować nie wić zadnych uszkodzeń ale coś nie jest tak. Ile takie coś kosztuje? Proszę o rady i odp. Pozdrawiam :evil: :evil: :evil:
Sebik1984
Czytacz
 
Posty: 28
Dołączył(a): 14 paź 2007, o 10:41
Lokalizacja: Grabów

DRGANI KIEROWNICY!

 

Postprzez Redrick » 31 paź 2007, o 20:27

ja mam proste alu i tez mi drga kierownica może pierscienie centrujące by coś zmieniły. czesto przy autach zdazają sie drgania po założeniu innych kół więc nie przejmuj sie
Avatar użytkownika
Redrick
Czytacz
 
Posty: 133
Dołączył(a): 14 lip 2007, o 19:14
Lokalizacja: Szamotuły

Postprzez Mayk » 10 lis 2007, o 13:07

Mam nowe felgi aluminiowe. wyważone dwie są troche skrzywione . Panowie trochę rozsądku :zly:
Avatar użytkownika
Mayk
Badacz tematu
 
Posty: 166
Dołączył(a): 8 lis 2007, o 10:05
Lokalizacja: 64-100 Leszno

Postprzez CINKERS » 14 lis 2007, o 19:52

sprawdz czy masz wszystkie pierscienie centrujace:) ja mialem to samo sprawdzilem brakowalo mi jednego pierscienia z tym ze ja felg nie zakladalem kupilem juz auto z alu a ze w 3 pozostalych byly plastikowe zamowilem sobie metalowe nie ma zadnych drgan

a jesli felga jest krzywa to wydaje mi sie ze juz podczas wywazania w miare normalnej fimire wulkanizacyjnej jest to do wykrycia itd

ja ostatnio prostowalem alu 60zł

[ Dodano: 2007-11-14, 18:54 ]
:)chyba nie doczytalem do konca twoje postu jak moze nie byc drgan jesli felga jest krzywa nie wiem jakos tego sobie nie moge uzmyslwoic moze tak jest moze nie ale chlopie daj fele do prstowania:)
Avatar użytkownika
CINKERS
Czytacz
 
Posty: 144
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 09:20
Lokalizacja: gdynia


- - -



Powrót do Felgi i opony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron