Dobór felg

Wszystkie informacje o felgach aluminiowych, stalowych, oraz oponach.

Moderator: Moderator

Dobór felg

Postprzez d-majerk » 6 cze 2014, o 16:12

Pozdrowienia . ;-)


Motocholicy zarejestrowałem się do was w tym temacie, bo potrzebuje pomocy Dopytuje o pewne info, w dobieraniu alufelg. Chodzę po forach kilkanaście dni i nie wszystko rozumiem :[. Chciałbym zassać alusie w kelban.pl, bo szukam w necie, a cena jak na Allegro, a mam dużo większe zaufanie do tego sklepu niż do alegrowiczów. Bardzo trudne pytanie: Co oznacza to „ABE”, gdy wybierzesz krok 3 w „konfigurator felg” gdzie to spisać? i po co to ? zwróćcie uwagę w tym sklepie www.kelban.pl/konfigurator tu jest ten dobór felg.
:zalamany:
d-majerk
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Gdansk

Dobór felg

 

Postprzez Paweu » 6 cze 2014, o 19:04

d-majerk napisał(a):Bardzo trudne pytanie: Co oznacza to „ABE”, gdy wybierzesz krok 3 w „konfigurator felg” gdzie to spisać? i po co to ? zwróćcie uwagę w tym sklepie www.kelban.pl/konfigurator tu jest ten dobór felg.


Na stronie napisane jest tylko tyle :

Kod: Zaznacz cały
Krok 4 ABE – homologacja producenta samochodu (opcjonalnie)



Wystarczyło zapytać bota na stronie

Kod: Zaznacz cały
Expert Cezary
Po zaznaczeniu ABE wyświetlają się felgi które mają homologację od producenta samochodu taka felga spełnia wszystkie normy i otrzymały certyfikat bezpieczeństwa TUV To oznaczenie ze jest odpowiednio wytrzymała i bezpieczna Kelban.pl sprzedaje felgi Niemieckie (AEZ DOTZ Dezent Enzo)  i Włoskie (Oz i MSW) tylko z TUV


Kod: Zaznacz cały
Expert Cezary
Nasz konfigurator po wprowadzeniu wszystkich danych samochodu pokaże wszystkie TE felgi, które pasują, dlatego też ABE jest wybierane automatycznie :)
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Radi » 6 cze 2014, o 19:21

Ja tam nie wiem ale mnie to samo automatycznie wybrało
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Felgi i opony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 2 gości

cron