Dekielki do stalówek

Wszystkie informacje o felgach aluminiowych, stalowych, oraz oponach.

Moderator: Moderator

Dekielki do stalówek

Postprzez joo » 20 lip 2014, o 19:34

Witam.
Koledzy jakie dekielki do felg stalowych mam dobrać? Mam 13" stalowe i nie wiem czego szukać, pełno tego, ale nie wiem czy będą pasowały do moich felg. Przy niektórych pisze że do 14", a przy niektórych nic nie pisze. Rozstaw śrub jest taki sam przecież. Jak to dopasować ? Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
joo
Berbeć
 
Posty: 13
Dołączył(a): 10 lis 2013, o 11:35
Lokalizacja: Wiązów

Dekielki do stalówek

 

Postprzez trojeczkaGT » 20 lip 2014, o 19:59

sa inne musisz szukac od R13 rozstaw srub jest taki sam ale (glebokosc) odsadzenia srub jest inna i felga inaczej wyprofilowana.
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Avatar użytkownika
trojeczkaGT
Members
 
Posty: 1745
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 21:36
Lokalizacja: DDZ i DSW
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez pablomed » 21 lip 2014, o 00:48

joo, fabrycznych dekielków jest kilka rodzajów, a Ty ani numeru felgi nie podajesz ani fotek o jakie dekielki chodzi.
Podaje dwa najczęstsze numery do 13-tek wklep je w gogle zobaczysz o które chodzi
1. 1H0 601 149B z logo VW na środku
2. 1H0 601 149 gładkie
i jeszcze inne są,
Pierwsza rzecz jeśli masz któryś dekielek to kupuj używkę o takim numerze, jeśli nie masz - musisz przymierzyć, bo rodzaj dekielków zależy od średnicy felgi i od ET
Jeśli podasz numer felgi i będzie ona z mk3 to pomożemy dobrać po katalogu konkretny pasujący numer dekielka
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie


- - -



Powrót do Felgi i opony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości