Czy nie bedzie tarlo? Pomozcie

Wszystkie informacje o felgach aluminiowych, stalowych, oraz oponach.

Moderator: Moderator

Czy nie bedzie tarlo? Pomozcie

Postprzez oizo » 3 paź 2007, o 12:07

Mam do kupienia felgi do mojego golfa 15 cali 8 szerokosci i et18. Mam pytanie czy w zwiazku z tym malym et czyli bedzie felga wystawac na zewnatrz bardzo czy wejda mi go auta i czy nie beda tarly? moze ktos z was ma podobne. Pytam bo nie chce kupic i potem co z nimi zrobie jak nie bedzie sie dalo jezdzic. Mam pojecie o tych sprawach dlatego boje sie o to et ze bedzie trzec o nadkola. Jezeli ktos sie orientuje to prosze o pomoc. pozdrawiam
oizo
 

Czy nie bedzie tarlo? Pomozcie

 

Postprzez MaVeL » 3 paź 2007, o 17:43

Co to jest te et?? Mogę ci powiedzieć że sam mam 15" przy wysokości opony 50 i szerokości 215. Nic nie trze a że golfa mam na standardowym zawieszeniu to nawet stoi jak "koza".
MaVeL
Czytacz
 
Posty: 88
Dołączył(a): 13 sie 2007, o 17:38
Lokalizacja: Goleniów

Postprzez oizo » 3 paź 2007, o 18:07

et to odsadzenie felgi czy jak masz et 18 to felga bardzo wystaje na zewnatrz auta a jak masz np 45 to znowu do srodka wchodzi i brzydko to wyglada. jak jest male et to moze sie nie zmiescic w nadkolu i bedzie poza obrys auta wystawac
oizo
 

Postprzez oizo » 3 paź 2007, o 18:13

oizo
 

Postprzez lupus » 8 paź 2007, o 17:19

Hej myślę że masz problem ;-) oryginalnie ET powinno byc ok 35-38 wtedy siedzi idealnie przy tej szerokości felgi i tak małym ET nie obejdzie sie bez klepania nadkoli :roll:
VW JEST JAK NARKOTYK
Avatar użytkownika
lupus
Czytacz
 
Posty: 25
Dołączył(a): 1 paź 2007, o 21:12
Lokalizacja: GDANSK


- - -



Powrót do Felgi i opony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości