co myślicie na temat takiego koła ?

Wszystkie informacje o felgach aluminiowych, stalowych, oraz oponach.

Moderator: Moderator

Postprzez Radi » 20 lut 2014, o 23:17

benek, ale ty jesteś ciężki jeśli rozmawiałeś z gościem tak jak piszesz na forum to ja się nie dziwię że się nie dogadaliście :-|

Z tego co mi wiadomo te felgi wychodziły w 13, 14 calach ale być może były i 15
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

 

Postprzez benek » 20 lut 2014, o 23:19

jutro do niego zadzwonię i to wyjaśnię temat uważam za zamknięty
to nie świat mknie do przodu
to ty za.........
Gaz jest do zapalniczek
Ropa do traktorów
benek
Gaduła
 
Posty: 483
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:12
Lokalizacja: Kruszwica

Postprzez Pro100 » 21 lut 2014, o 22:51

benek czy Ty nie masz na klawiaturze przecinka?...
Avatar użytkownika
Pro100
VIP
 
Posty: 2623
Dołączył(a): 22 cze 2008, o 16:38
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Rocznik: 93
Silnik: R32
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez chomik » 22 lut 2014, o 01:34

Słuchajcie a dlaczego .... Benek moze miec racje .... gdzies widziałem konwersje z 14stki RSL'a na 16 poprzez dospawanie wyciętego rantu .Tak samo jest z Rotorami Rsa przy 16-17 , rotor ten sam felga o cal wieksza.
przyjrzyjcie sie na foto :
Obrazek
Widać , że ktoś poprostu wyciął rotor z np. 16stki i wspawał rotor z np. 14stki ;) Widać dwa spawy ( jeden na rancie drugi na bebnie )
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez benek » 22 lut 2014, o 01:51

dokładnie porównajcie to zdjęcie które ja zapodałem ze zdjęciem które zapodał Radi jest różnica :-P a że to Oplowskie felgi to wiem długo się naszukałem znalazłem ,bo była jedna aukcja tylko w necie z tymi felgami i tylko były 13 tki nigdzie nie było 15 cala ? więc jak znalazłem tę drugom aukcję na allegro pytałem gościa zaraz o 15 cali ? Odp że nie ma problemu ? nie wiem mogę się mylić ale wiem jedno co słyszałem ? :roll:
to nie świat mknie do przodu
to ty za.........
Gaz jest do zapalniczek
Ropa do traktorów
benek
Gaduła
 
Posty: 483
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:12
Lokalizacja: Kruszwica

Postprzez deusiwo » 22 lut 2014, o 18:57

Benek weź coś ciężkiego i zrzuć sobie na łeb.. Skoro gosciu ci powiedział że ma to w czym masz problem? tu nikt nie jest jasnowidzem i nie wie kto, co, gdzie i skąd wział, jak cie to tak ciekawi to zapytaj kolesia skąd je ma i nie zawracaj dupy :zdziwko: Jak Radi napisał współczuje kolesiowi że musiał z tobą rozmawiać :zakrecony:
Avatar użytkownika
deusiwo
Members
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 9 wrz 2012, o 19:55
Lokalizacja: Wisła
Rocznik: 95
Silnik: ADZ
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez chomik » 22 lut 2014, o 19:45

Jak ktoś ogarniety to można i takie cuda robić z felg jedno częsciowych : Obrazek
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez benek » 23 lut 2014, o 01:55



[ Dodano: 2014-02-23, 01:01 ]
Benek weź coś ciężkiego i zrzuć sobie na łeb.. Skoro gosciu ci powiedział że ma to w czym masz problem? tu nikt nie jest jasnowidzem i nie wie kto, co, gdzie i skąd wziął, jak cie to tak ciekawi to zapytaj kolesia skąd je ma i nie zawracaj dupy :zdziwko:
Zapodałem temat co by tacy kolesie niewiedzący do czego fora służą nie śmiecili mi w temacie o wioskowym tuningu :-) tak podchodżom niektóry ludzie do tematu nie no P o r a ż k a :shock:
chomik napisał(a):Jak ktoś ogarniety to można i takie cuda robić z felg jedno częsciowych :
a tobie dzięki za rozwikłanie zagadki :ok:



bo są tu ludzie który na serjo do niektórych tematów nie podchodzą tylko wchodzą w temat aby śmiecić wiem na pewno dostane ostrzeżenia a temat zostanie skasowany ole ot cała prawda


ich ostrzeżeni nie dotykają ;-)
to nie świat mknie do przodu
to ty za.........
Gaz jest do zapalniczek
Ropa do traktorów
benek
Gaduła
 
Posty: 483
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:12
Lokalizacja: Kruszwica

Postprzez Radi » 23 lut 2014, o 11:32

chomik napisał(a):Słuchajcie a dlaczego .... Benek moze miec racje .... gdzies widziałem konwersje z 14stki RSL'a na 16 poprzez dospawanie wyciętego rantu .Tak samo jest z Rotorami Rsa przy 16-17 , rotor ten sam felga o cal wieksza.
przyjrzyjcie sie na foto :
Obrazek
Widać , że ktoś poprostu wyciął rotor z np. 16stki i wspawał rotor z np. 14stki ;) Widać dwa spawy ( jeden na rancie drugi na bebnie )

Nie zgodzę. Się powiększyć felgę idzie ale na felgach skręcanych. znam przypadki gdzie z rotoru 16 zrobiono 18 przez wymianę bębnów i rantów. Jakbyś ze stalowej felgi wyciął rotor to będzie za mały do większego bębna. Zostaje jeszcze kwestia co to do pieruna jest za felga na tym zdjęciu alus czy stal bo już całkiem zgłupiałem a to diametralnie zmienia postać rzeczy :-)

co do benka koleś na aukcji poszerza koła na zdjęciach jest galeria z kołami przez niego zrobionymi nie dziw się że powiedział ze z 15 nie ma problemu bo to jeden gips czy poszerzy 14,16 czy 19 dostarczasz mu koła on je poszerza i ot ci cała filozofia

co do zdjęcia jeszcze jak dla mnie patrząc wizualnie na dziury na szpilki to mnie to koło wygląda na 14 jak nic.
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Felgi i opony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości