Co jest GRANE!

Wszystkie informacje o felgach aluminiowych, stalowych, oraz oponach.

Moderator: Moderator

Co jest GRANE!

Postprzez Kaszub » 10 maja 2008, o 22:27

Kupiłem alu15 proste, nowe oponki 195\50 ciśnienie w kołach 2.1 azot. I co się okazało po zdjęciu zimówek 14 i założeniu letnich 15. Auto zaczeło sciągać na lewą stronę i to dosyć mocno. Na zimówkach było OK. Nie mam pojęcia co jest grane. Kapcie kupiłem z Allegro nówki firmy Barum więc powinny być OK! jaka może być tego przyczyna???
Tomek
Kaszub
Berbeć
 
Posty: 10
Dołączył(a): 26 gru 2007, o 01:10
Lokalizacja: Puck

Co jest GRANE!

 

Postprzez K@mil » 10 maja 2008, o 22:31

Powiem Ci ze mialem podpny problem he :D
Ale ktos z forum powiedzial mi ze mam jeszcze raz sprawdzic cisnienie w oponkach... no i wiec pojechalem na 3 stacje i sprawdzilem i okazalo sie ze w lewej mialem za duzo ... no i teraz jest dobrze ...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a teraz dla swietego spokoju jeszcze bede robil zbieznosc . . . przy 120km/h delikatnie trga mi kiera :) pzdr.
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez Imper » 11 maja 2008, o 00:16

byc moze przestawila Ci sie zbierznosc... nawet 0od jazdy na naszych polskich drogach czasmi sama ona ulega przestawieniu wiec warto to sprawdzic... skoro opony sa nowe ale tez bym sie im przyjrzal dobrze moze jakas wada fabryczna lub zle wywarzone kolo masz jak Ci je zakladali
Avatar użytkownika
Imper
Members
 
Posty: 1601
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 02:30
Lokalizacja: Bydgoszcz


- - -



Powrót do Felgi i opony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości