Zwarcie tylnej klpay

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Zwarcie tylnej klpay

Postprzez Lukasz007 » 25 paź 2010, o 21:26

Witam
Ostatnio z powodu dostawania sie wody do bagaznika ( zgnite podszybie) mam zwarcie tylnych swiatel. np. hamujac zapalaja sie awaryjne natomiast przy wlaczeniu awarjnych migaja hamulce stopu :hyhy: .Migacze chyba wogole z tylu nie dzialaja z przodu ok ale przy liczniku nieraz kontrolka kierunku sie na chwile wlaczy raz wcale lub tylko na chwile :zdziwko: . I tu zaczyna sie moje pytanie gdzie szukac przyczyny zwarcia ?? na poczatku myslalem ze to kable w klapie ale nie sa mokre bo tam woda byla... Nie mam czasu wogole zeby to sprawdzac a moze ktos mial podobna sytuacje. Za wszystkie podpowiedzi z gory dziekuje i pozdrawiam .Szerokiej drogi :-D
Lukasz007
Czytacz
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 sie 2008, o 16:27
Lokalizacja: Kraków

Zwarcie tylnej klpay

 

Postprzez prezesik » 25 paź 2010, o 21:34

sprawdź wtyczkę we wkładzie lampy, tam gdzie są żarówki. Prawdopodobnie tam masz jakąś choinkę.

Może to być też brak masy lampy - brązowy kabelek - omawiane było milion razy na forum.
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez Goral1985 » 25 paź 2010, o 22:23

jak dla mnie brak masy!!!!! sprawdz bo to najczesciej jest przyczyna :-D
Avatar użytkownika
Goral1985
Badacz tematu
 
Posty: 300
Dołączył(a): 22 gru 2009, o 19:48
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postprzez Lukasz007 » 25 paź 2010, o 23:10

Dzieki wszystkim przed chwila skonczylem. Na kostce od lampy blaszka od masy niebardzo stykala musialem ja troszke srubokretem przesunac i zrobilem mu dodatkowa :-D jest git ;-) Dzieki wszystkim za doradztwo ,musialem z tym zrobic bo slisko juz jest a jak naciskalem hamulec to cuda sie dzialy i ktos muglby mi w dupe strzelic :roll:
Lukasz007
Czytacz
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 sie 2008, o 16:27
Lokalizacja: Kraków


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 9 gości