Zdalne odpalanie pilotem.

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Zdalne odpalanie pilotem.

Postprzez drago1992 » 9 lis 2014, o 13:53

Siema, miał ktoś z tym do czynienia ? Mam w swoim golfie centralke tylko bez pilota, i chciałbym wiedzieć czy będzie to hulało. Nic nie piszą o czujniku kontroli położenia drążka zmiany biegow i
kontroli zaciagnietego hamulca ręcznego. Jest gdzieś dostępny kompletny zestaw z tymi czyjnikami ? http://allegro.pl/zdalne-odpalanie-pilo ... 34580.html
Avatar użytkownika
drago1992
Czytacz
 
Posty: 52
Dołączył(a): 12 mar 2012, o 14:50
Lokalizacja: Ropczyce

Zdalne odpalanie pilotem.

 

Postprzez peter_pater » 9 lis 2014, o 14:59

Nie wiem czy będzie hulało, ale jest taki mały problemik z Kodeksem Drogowym, który zabrania pozostawiania auta z włączonym silnikiem kiedy kierowcy nie ma w kabinie.
Myślę, ze jak to zrobisz na własnym podwórku, to się funkcjionariusz nie czepi, ale już na parkingu pod blokiem może być kwas. Jak znam życie, to zawsze w jakimś oknie siedzi ormowiec na emeryturze.
:lol: :lol: :lol:
peter_pater
Czytacz
 
Posty: 53
Dołączył(a): 21 maja 2013, o 20:57
Lokalizacja: podkarpacie

Postprzez trojeczkaGT » 9 lis 2014, o 15:09

drago gra nie warta swieczki, raz przepisy co za tym idzie mandat wiekszy niz koszt modulu, dwa troche strach bo ja np nie ufalbym sobie z zaciagnieciem recznego by odpalic auto.

po za tym zaciagnij reczny przy minusowych temperaturach to zobaczysz ;)
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Avatar użytkownika
trojeczkaGT
Members
 
Posty: 1745
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 21:36
Lokalizacja: DDZ i DSW
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez drago1992 » 9 lis 2014, o 16:03

Szukałem pilota do centralnego i napotkałem takie cóś ;-) w samochodzie na benzynę było by to chyba dobre, rano w zimie przed wyjazdem do pracy odpalić chwile przed wyjazdem i od razu inaczej w samochodzie i na nim( zamarznięte szyby), zwłaszcza jak się trzyma auto pod gołym niebem :-/ . U mnie akurat problemu z policją by nie było, bo mieszkam na wsi :-P ale chyba fajny bajer, jak w bondzie trochę :mrgreen:
Avatar użytkownika
drago1992
Czytacz
 
Posty: 52
Dołączył(a): 12 mar 2012, o 14:50
Lokalizacja: Ropczyce

Postprzez pablomed » 9 lis 2014, o 18:03

drago1992, jedynym problem to zmajstrowanie czujnika położenia lewarka, nie natrafiłem nigdzie w necie na poradę jak go zrobić. Bez tego czujnika zamontowanego w sposób niezawodny trzeba odpuścić - za duże ryzyko nawet na własnym podwórku. Swoją drogą może zamiast pisać o za i przeciw - może ktoś znajdzie lub wymyśli praktyczną poradę z czego i jak ten czujnik zamontować.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez trojeczkaGT » 9 lis 2014, o 19:11

a moze zamiast czujnika od recznego to wlacznik cos ala blokada zaplonu, ze jak go sie nie wlaczy to metoda zdalnego odpalania nie bedzie dzialac, mysle ze to byloby pewniejsze, zaciaga sie reczny, daje na luz i wtedy jest mozliwosc wlaczenia modulu zdalnego odpalania.
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Avatar użytkownika
trojeczkaGT
Members
 
Posty: 1745
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 21:36
Lokalizacja: DDZ i DSW
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości