Uszkodzony wyświetlacz w liczniku.

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Uszkodzony wyświetlacz w liczniku.

Postprzez damianax260 » 18 gru 2014, o 00:20

WITAM! Kupiłem nowszy licznik do swojego MK3 bo stary wszystkie wskazania miał nie prawidłowe (temperatura, ilość paliwa) teraz wszystkie wskaźniki działają prawidłowo, temperatura stoi równo na 90*C :D a ja już chciałem wymieniać czujnik temperatury.. jednak problem tkwił w liczniku :D , ale do sedna, licznik to motometer, jak widać ma rozlany wyświetlacz zegarka choć nie jest to duzy problem przydałoby sie to naprawić, w liczniku niema żarówek lecz diody smd, a ekrany są lutowane do płyty, wiec domyślam sie że tylko wylutowanie i wlutowanie innego sprawnego od tego samego licznika wchodzi w gre?, bo posiadam stary licznik lecz tam ekrany są na śruby wiec moje pytanie jest takie czy nie dało by sie tego starego jakoś przylutować? tu :
Obrazek
Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! Nie udzielam rad telefonicznie
moj-golf/1-6-abu-75km-damianax260-t71480.html
Avatar użytkownika
damianax260
Badacz tematu
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 lis 2014, o 23:13
Lokalizacja: Zielona Góra
Rocznik: 1994
Silnik: 1.6 ABU
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Uszkodzony wyświetlacz w liczniku.

 

Postprzez klaudek669 » 18 gru 2014, o 18:06

damianax260 napisał(a):wiec domyślam sie że tylko wylutowanie i wlutowanie innego sprawnego od tego samego licznika wchodzi w gre?


Dobrze się domyślasz. Pasuje tylko wyświetlacz od licznika motometer w takim samym wykonaniu czyli po 95 roku...
Avatar użytkownika
klaudek669
Badacz tematu
 
Posty: 320
Dołączył(a): 14 lis 2013, o 00:12
Lokalizacja: Kłodawa


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 11 gości