szyberdach nie reaguje

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

szyberdach nie reaguje

Postprzez PabloSBT » 20 lip 2010, o 19:47

mam problem z szyberdachem wczoraj mi normalnie chodził wszystko było pięknie a tu dzisiaj chciałem otworzyć i lipa wogóle nie działa tak jak by zdechł :( myślałem że to bezpiecznik ale tylnia wycieraczka działa więc odpada a klimy nie mam :| chociaż ten szyber by sie przydał wie ktoś może o co chodzi?
szukałem przez szukajke podobnych tematów ale albo mi nic nie znalazło albo znalazło tysiące tematów o tym tko ma szyber :p
PabloSBT
Members
 
Posty: 955
Dołączył(a): 14 sie 2009, o 11:06
Lokalizacja: TKI | Kielce

szyberdach nie reaguje

 

Postprzez swatu » 20 lip 2010, o 20:43

a silniczek działa ,slychac go wogóle ze kreci?
Avatar użytkownika
swatu
VIP
 
Posty: 4695
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 16:18
Lokalizacja: TKN Końskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez PabloSBT » 20 lip 2010, o 20:57

no właśnie nic nie słychać ;| i nawet ta kontrolka szybra nie działa otwierałem ręcznie i nawet lekko chodzi :) a którędy lecą kable do szybra ?? bo wczoraj z podszybia wyjmowałem liście i piach tam koło filtra kabinowego może gdzieś poruszyłem ten kabel
PabloSBT
Members
 
Posty: 955
Dołączył(a): 14 sie 2009, o 11:06
Lokalizacja: TKI | Kielce

Postprzez swatu » 20 lip 2010, o 21:07

sprawdz sam silniczek ,mozliwe ze poprostu sie spalił .Sprawdz miernikiem czy wogóle dochodzi do niego napiecie.
Avatar użytkownika
swatu
VIP
 
Posty: 4695
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 16:18
Lokalizacja: TKN Końskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez PabloSBT » 24 lip 2010, o 14:54

hmm tylko jak go otworzyłem ręcznie tym imbusikiem i zamknąłem pilotem to sie szyber zamyka tak samo jak z kluczyka tylko otworzyć sie nie może :(
no i lipa dzisiaj był u mnie kumpel z miernikiem i to zamkniecie szybra to było chyba jego ostatnie tchnienie bo teraz już nic nie łapie :( więc chyba silniczek do wymiany jak go wykreciłem to był tak jakby w oleju :(
PabloSBT
Members
 
Posty: 955
Dołączył(a): 14 sie 2009, o 11:06
Lokalizacja: TKI | Kielce


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości