szyba pasazera

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

szyba pasazera

Postprzez MarcinVW » 12 gru 2014, o 19:59

Z góry zaznaczam że wiem o tym że temat wałkowany przynajmniej raz w tygodniu lecz ja nie mogę nic wynaleźć co by mnie na prowadziło na przyczynę. Z powodów niełaczacego głosnika i awari szyby przedniej pasazera miałem okazję dzis posiedziec przy golfie i audio ogarnełem a instalacja szyby niestety brak wiedzy. Sprawdzone łacze drzwi i na oko nie zauwazyłem peknieć przerwan od strony pasazera. Dodam że znalazłem w przelotce kierowcy jakis gruby chyba czerwono zolty kabel wiszacy juz na 2 włoskach. A chodzi mi głownie gdzie szukac wiecej jak przelotka wykluczona? jakis opis pradu w kostce przycisku moze macie?
MarcinVW
Czytacz
 
Posty: 58
Dołączył(a): 17 gru 2012, o 09:08
Lokalizacja: z tad

szyba pasazera

 

Postprzez Radi » 12 gru 2014, o 20:08

Napisz jeszcze co sie dzieje, chodzi nie chodzi, czasem działa, klinuje się czy co?
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez MarcinVW » 12 gru 2014, o 20:36

Nie chce chodzic wcale, sprawdzałem przelotki i od pasazera wszystko gra natomiast znalazlem przewod gruby czerwono zolty chyba u kierowcy wiszacy na dwuch nitkach ale czy on ma cos wspulnego z szyba pasazera? chetnie bym sprawdzil prad w przycisku ale nie wiem w jakie kable sprawdzac
MarcinVW
Czytacz
 
Posty: 58
Dołączył(a): 17 gru 2012, o 09:08
Lokalizacja: z tad

Postprzez maximus_spi » 12 gru 2014, o 21:53

sprawdz na pierwszym miejscu przewody idace do silniczka mechanizmu szyby,jak dobrze pamiętam czerwono-zolty to plus stały i chyba czarno-zolty to plus po stacyjce,sprawdz czy masz w nich napięcie i wtedy bedziesz wiedzial juz cos wiecej,czy po nacisnięciu przycisku otwierania szyby słychac jakby cyknięcie??
Avatar użytkownika
maximus_spi
Gaduła
 
Posty: 581
Dołączył(a): 14 lip 2012, o 10:43
Lokalizacja: SPI
Rocznik: 95
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości