szalejacy Golf:)

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

szalejacy Golf:)

Postprzez Maniek8828 » 14 cze 2010, o 17:01

Mam pytanie i proszę o pomoc. Kurcze mam Golfa3 1,8 Gt 90 km a problem mam taki jakis czas temu moj golf przy odpalaniu nie chcial zapalic krecil ale nie zapalil wyjolem kluczyk po 2 min zapalil i jezdzil maialem z tym spokój może miesiac pozniej sie zaczelo to dziac czesciej teraz samochod zaczyna gasnac podczas jazdy nagle spadaja obroty i autko gasnie:(
zdarza sie tak ze na odcinku 2km mi z 3 razy gasnie a po jakims czasie odpala i jedzie.zawiozlem go do mechanika zgarnol 340 zl z jego gadki i rachunku wychodzi ze wymienil kostke stacyjki zrobil diagnostyke silnika i wymienil kable ale gdzie to nie wiem ;p auto przez jeden dzien jezdzilo bez zarzutu w kolejny dzien znow zaczol swirowac i gasnie co chwile teraz to juz nie równo chodzi skacze motor zapala sie kontrolka z recznego no poprostu glupieje on a i jeszcze dzis go odpalam a on obroty powyzej 1000 i nie chca spasc:/ mechanik dostal opierdol i oddal te kase bo naprawil a dalej nie dziala:) co robic?
Diabolo88
Maniek8828
Berbeć
 
Posty: 6
Dołączył(a): 1 wrz 2008, o 16:33
Lokalizacja: Ruda Śląska

szalejacy Golf:)

 

Postprzez bart_GT » 14 cze 2010, o 23:48

zmienic mechanika :hyhy:

ustaw dobrze TPSa jest o tym na forum wystarczy poszukac w wyszukiwarce, zobacz jak wyglada przepustnica czy nie ma syfu w srodku... to odnoscnie obrotow silnika, nierownej pracy.

odnosnie gasniecia to duzo mozna by wymieniac.... Cewka, czujnik halla itd - podlacz Vaga jeszcze jak masz mozliwosc ;-)
Mój golfik ===> moj-golf/golf-by-bart-gt-t18305.html

Zapraszam :)
Avatar użytkownika
bart_GT
Members
 
Posty: 483
Dołączył(a): 1 paź 2008, o 21:27
Lokalizacja: PGO


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości