RE: Centralny Carprotect BX20

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Postprzez lukszumk3 » 7 sty 2014, o 22:25

Odgrzewam kotleta, no ale...... zamontowałem BX20 w golfinie, zamek pneumatyczny, wszystko gra, tylko że:
-zamykam kluczykiem - nie mogę otworzyć pilotem - kierunki migną, auto zamknięte, dopiero gdy przycisnę zamknij i ponownie otworzę, auto otwarte
- otwieram kluczykiem - zamykam pilotem - kierunki migną, auto otwarte, dopiero gdy otworzę pilotem i zamknę pilotem - auto zamknięte.

Chyba nic nie pokręciłem jutro jeszcze sprawdzę, ale wygląda to tak, jakby centralka w ogóle nie "współdziałała" z centralnym, a przecież sygnały zamykania/otwierania pojawiają się na szarym i zielonym po każdym moim naciśnięciu zamknij/otwórz na pilocie. Jakby sygnał z centralki szedł, ale silnik z pompki nie reaguje....
lukszumk3
Czytacz
 
Posty: 96
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 22:09
Lokalizacja: Sławęcice

 

Postprzez pablomed » 7 sty 2014, o 23:31

Kluczykiem musisz dwa razy lekko ruszyć żeby się otwarł central? Jeśli tak zrób co trzeba z masą jak napisałem wyżej, na zamykanie to chyba nie pomoże ale sprawdź
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez lukszumk3 » 8 sty 2014, o 22:49

No więc jeszcze raz sprawdziłem dziś i:
- jak zamknę i otworzę kluczykiem, centralka działa normalnie
- jak zamknę kluczykiem, to nie mogę otworzyć pilotem, tylko kierunki migną 2x, muszę wcisnąć przycisk zamykania, a następnie otwierania - wtedy się otworzy
- jak zamknę pilotem, a otworze kluczykiem, to nie mogę zamknąć pilotem, tylko kierunki migną 1x, muszę wtedy wcisnąć przycisk otwierania, a następnie zamykania - wtedy się zamyka

Tak jakby coś blokowało dojście sygnału w pompce z centralki, gdy jedną czynność wykonam kluczykiem, a przeciwną do niej przyciskiem...
lukszumk3
Czytacz
 
Posty: 96
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 22:09
Lokalizacja: Sławęcice

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 2 gości