Przekaźnik

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Przekaźnik

Postprzez przemon109 » 17 gru 2014, o 16:10

Witam,
Mam pytanie- Posiadam w golfie jakiś jakby przekaźnik od świateł, który automatycznie po stosunkowo krótkim czasie od odpalenia samochodu załącza mi światła mijania bez mojej ingerencji w przełącznik świateł (czyli nic sam nie włączam). Mam to odkąd go kupiłem. Pytanie:
Czy ktoś wie gdzie taki przekaźnik się znajduje, czy ktoś potrafi zlokalizować w którym miejscu w samochodzie jest? Ciężko mi udzielić więcej info gdyż nie wiem jakiej jest firmy ani czy są różne rodzaje lub typy tego itd.
Czekam na odp. Pozdrawiam :)
przemon109
Berbeć
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 cze 2014, o 16:34
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Przekaźnik

 

Postprzez k-m-r1 » 17 gru 2014, o 18:21

albo masz przekaznik który trzeba znaleźc albo idzie przewó do swiateł i tam jest czasówka która wykrywa napiecie z alternatora ( lampka kontrolka )

sposobów na taki układ jest przynajmniej 10 każdy inny ale podobny
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Postprzez pablomed » 19 gru 2014, o 22:17

moze znajdziesz ta skrzyneczkęteł albo za włacznikiem świateł albo koło skrzynki bezpieczików. Być moze ma przełącznik którym tą opcje wyączysz jesli ci nie pasuje, ale możliwości wiele, samoróby gotowe układy, pewnie dojdziesz do skrzyneczki albo po kablach włącznika świateł, albo jesli jest pod maską to po kablach reflektorów
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości