Problem z pilotem raz działa raz nie działa !

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Problem z pilotem raz działa raz nie działa !

Postprzez cezar84 » 24 wrz 2010, o 11:15

Witam mam golfa Tdi z 94r. centralny zamek jest chyba oryginalny z kluczyka działa wszystko bez zarzutu otwiera i zamyka wszystkie drzwi oraz domyka szyby za każdym razem. Ale mi chodzi o pilot który dorobiłem u mechanika dodam że pilot przez około rok działał bez zarzutu z odległości nawet powyżej 100 metrów bez żadnych problemów. Od niedawna coś z nim się dzieje raz działa potem kilkanaście razy nie działa. Myślałem że to wina baterii ale wymieniłem na nowe ( kupione u zegarmistrza ) i nic to samo. Wiem że w bagażniku jest coś związane z centralnym jakaś pompka może to ona ma coś wspólnego jak to sprawdzić i gdzie ona dokładnie jest . Może lepiej wymienić piloty tylko jak się je programuje proszę o porady co w tej sytuacji najlepiej zrobić .
cezar84
Berbeć
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 lut 2009, o 11:41
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka

Problem z pilotem raz działa raz nie działa !

 

Postprzez pablomed » 24 wrz 2010, o 19:22

nie pompka z bagażnika niema nic do tego, skoro działa z kluczyka to jest sprawna. Zepsuł się po prostu alarm lub sterownik centrala na pilota nie wiem co tam masz, to co było dołożone. Tych rzeczy się raczej nie naprawia bo są za tanie żeby się opłacało. Można oczywiście posprawdzać połączenia dokonane przy montażu tego sterownika, ale czy sam to zrobisz czy pojedziesz do mechanika, najlepiej tego który montował - to już decyduj sam.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 15 gości