Problem z MFA z ibizy.

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Problem z MFA z ibizy.

Postprzez Przem4S » 18 lut 2015, o 18:21

Witam,

Zakupiłem nie dawno zestaw MFA, dziś zakładałem, podpiąłem manetkę do skrzynki bezpieczników i zmieniłem wiązkę licznika, jeszcze czujników brak, nie podłączałem nic do ECU.

Mój silnik to ADZ a licznik ma DPN 4151, czy będzie to działać, ewentualnie jak dużo przekłamywać?

Obecnie po podłączeniu manetki i założeniu licznika, manetka wgl nie zmienia pozycji na liczniku, tzn nie pokazuje żadnych funkcji, jedynie zegarek, czy jest to spowodowane brakiem czujników czy podłączeniem do ECU?

Wiązka z licznika do komputera jaką posiadam to coś takiego:
Obrazek

Trzecia rzecz, świeci mi się ręczny wiem że chodzi o zużywanie klocków, jak to mogę odłączyć?
Kolejna rzecz, świeci mi się kontrolka ABS na liczniku, zaś na kontrolkach po lewej stronie od włącznika świateł ABS działa normalnie, jak zrobić aby wskazanie było poprawne lub odłączyć?

W starej wiązce, z licznika do skrzynki bezpieczników była jeszcze taka 3 pinowa wtyczka z 2 kablami bodajże zielonym i czarnym, w nowej wiązce MFA go nie mam, mam taki ale 2 pinowy. O co kaman?

Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
Przem4S
Czytacz
 
Posty: 32
Dołączył(a): 20 paź 2013, o 00:51
Lokalizacja: Tychy

Problem z MFA z ibizy.

 


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości