Problem z jedną el. szybą

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Problem z jedną el. szybą

Postprzez 99szymon99 » 23 lut 2016, o 18:04

Witam. Mam taki mały problem z el szybą u kierowcy ta u pasażera otwiera i zamyka się normalnie a tą u kierowcy trzeba tak z przerwami idzie kawałek i trzeba puścić przycisk i znów wcisnąć i się przesunie ale znów tylko kawałek i tak ciągle trzeba robić. Trochę poczytałem, popatrzyłem i ponoć to jakiś przekaźnik. Powie mi ktoś w którym miejscu on się znajduje i mniej więcej jak to wygląda? PS. szyba u pasażera jak jest zamknięta lub otwarta na maxa i wciska się żeby jeszcze się otworzyła bądź zamknęła chodź już jest na maxa to nic nie cyka a u kierowcy jak chce jeszcze zamknąć już zamkniętą szybę to coś tak cyka w drzwiach w okolicach tego przycisku szyb.
Avatar użytkownika
99szymon99
Czytacz
 
Posty: 117
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 22:42
Lokalizacja: Ślesin
Rocznik: 1995
Silnik: 2.0 2e
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Problem z jedną el. szybą

 

Re: Problem z jedną el. szybą

Postprzez pablomed » 1 mar 2016, o 21:49

nie przekaźnik tylko czujnik halla przy silniczku szyby, było sto razy w necie, szukaj pod hasłem czujniczek halla sam opisywałem co zrobić na kilku forum.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Re: Problem z jedną el. szybą

Postprzez 99szymon99 » 9 mar 2016, o 17:51

Jak wpisuje to mi o aparacie zapłonowym wyskakuje. A mógłbyś tu tylko opisać proces wymiany i ewentualnie jakieś zdjęcie jak to konkretnie wygląda? Jak boczek z drzwi ściągnąć to wiem tylko chodzi mi o sam ten czujnik co z nim zrobić. Będę wdzięczny za pomoc.
Avatar użytkownika
99szymon99
Czytacz
 
Posty: 117
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 22:42
Lokalizacja: Ślesin
Rocznik: 1995
Silnik: 2.0 2e
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron