Problem z instalacją/drzwiami.

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Problem z instalacją/drzwiami.

Postprzez Rzemo » 23 sty 2015, o 09:12

Witam.

Jeżeli taki temat już był, zatem przepraszam i proszę o usunięcie.

Otóż ostatnio nabyłem swoją trójeczkę. No i po przyjechaniu do domciu, ogarnąłem, iż są następujące problemy:
- centralny z pilota działa tylko na drzwi kierowcy. Reszte otwieram kluczykiem. Jak mógłbym to zmienić ?. Zakupić dodatkowy sterownik + siłownik ?.
- brak podświetlenia pokręteł od nawiewu czy od świateł.
- brak podłączenia kabli od radia (prosty banał a zarazem)
- dodatkowo gdy zajrzałem w lukę od radia idą jakieś dwa kable w białej koszulce takiej grubszej, z małymi wtyczkami (takie płaskie), też nie podpięte..

Otwierając klapkę tam gdzie posiadamy bezpieczniki, zauważyłem, że nasi już tam byli, no i izolacja + kabelki.

Są to sytuacje do ogarnięcia w domowych warunkach ?. Jest w stanie ktoś coś poradzić ?.
Elektryczne sprawy ogarniam w podstawowym stopniu, mógłbym ogarnąć sobie do tego jakiegoś elektryka samochowego, no ale narazie są inne priorytety.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Rzemo
Czytacz
 
Posty: 64
Dołączył(a): 20 gru 2012, o 09:56
Lokalizacja: Rzeszów woj. Podkarpackie
Rocznik: 1992
Silnik: 1.8 AAM
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Problem z instalacją/drzwiami.

 

Postprzez Radi » 23 sty 2015, o 10:57

Pioneer298 napisał(a):- centralny z pilota działa tylko na drzwi kierowcy. Reszte otwieram kluczykiem. Jak mógłbym to zmienić ?. Zakupić dodatkowy sterownik + siłownik ?.
- brak podświetlenia pokręteł od nawiewu czy od świateł.
- brak podłączenia kabli od radia (prosty banał a zarazem)
- dodatkowo gdy zajrzałem w lukę od radia idą jakieś dwa kable w białej koszulce takiej grubszej, z małymi wtyczkami (takie płaskie), też nie podpięte..

Otwierając klapkę tam gdzie posiadamy bezpieczniki, zauważyłem, że nasi już tam byli, no i izolacja + kabelki.

to golf 3 wszystko da sie ogarnąć w domowych warunkach,
central jeśli z klucza zamyka sie wszystko to jest sprawny ktoś pewnie dołożył do tego chiński sterownik i sie zepsuł. Podświetle pewnie żarówki do wymiany. Kable do radia gdzieś tam pewnie w środku są watpie aby ktoś usuwał wiązkę może to te dwie kostki trzeba by zobaczyć. Generalnie masz tam typowe druty przed ktorymi wszystkich przestrzegam, bo jak coś nie działa zamiast szukać dokładają kabli mostkują a nastepny właściciel sie potem zastanawia.
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez VolDan » 23 sty 2015, o 18:59

mam podobna sytuacje z centralnym, firma STIG. z pilota otwiera tylko drzwi pasażera, tzw antygwałtka również zamyka drzwi pasażera automatycznie po zapłonie, ale jak ręcznie wcisne/wyciągne rygiel kierowcy to sie otworzą rowniez drzwi pasażera. jakies pomysły?
Gaz mam w podłodze, nie w bagażniku
VolDan
Moderator Globalny
 
Posty: 680
Dołączył(a): 7 wrz 2014, o 15:22
Lokalizacja: Wrocław
Rocznik: 92
Silnik: ABD POWER
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 15 gości