prędkosciomierz wariuje

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

prędkosciomierz wariuje

Postprzez aragok » 27 kwi 2013, o 07:16

Witam. ostatnio zauważyłem że mój golf III 1.4 benzyna zaczyna mi płatać figle. tzn. rankiem najczesciej jest tak że nie pokazuje mi licznik z jaką prędkoscią jade. tą kostke z 3 pinami wyczyściłem i zapusciłem WD-40 i wczoraj przez południe i wieczorem było ok aż do dziś rano bo znowu mi zaczeło zacinać. zacina go że pokazuje mi 0 km/h mimo że jade szybko potem skoczy np na 60 km/h jak zwolnie to zaś na 20 tak sobie skacze. mój golfina nie ma obrotomierza ma licznik od kilometrów cyfrowy natomiast zegar analogowy. cóż go może boleć pomóżcie bo mi ręce opadają. pozdro dla fachowców :)
aragok
Berbeć
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15 lut 2012, o 17:33
Lokalizacja: Polska

prędkosciomierz wariuje

 

Postprzez Harry91 » 27 kwi 2013, o 10:16

Tą koste przy skrzyni sprawdź dokładnie czy nie ma na kablu pęknięć itp.
Tam potrafią się kable czasami przytopić gdy dotykają skrzyni.
Miałem kiedyś podobny problem i zarobiłem na nowo kable przy kostce i ów problem rozwiązałem.
Harry91
Czytacz
 
Posty: 48
Dołączył(a): 15 mar 2013, o 15:23
Lokalizacja: Bielice/Pyrzyce

Postprzez aragok » 27 kwi 2013, o 13:03

Harry91, kable wyglądają ok. chciałem zerknąć dziś co tam siedzi może jakieś coś zasniedziane jest i wypiołem kostke następnie odkręciłem ten czarny kapturek co sie kostke do niego wpina wyglądało na wszystko ok. tam jest taki słupek w niej w kształcie kwadratu i on wchodzi tam do skrzyni do takiej metalowej śruby, którą też odkręciłem badając problem dalej w skrzyni jest taki otworek do którego pasuje ten supek myślałem może że poprostu tam coś nie łączy lub coś wypadło ale nie wszystko było ok. teraz zrobiłem rundke to niby chodzi. niby bo wczoraj w południe też chodził tylko rankiem mu coś odwala czy jaką wilgoć rano łapie czy co..... a chcący ten wymienić ten impulastor to która to jest część?? to jest ta sama kostka to plastikowe do którego sie wtyczke wpina czy trzeba głębiej sięgnąć do pacjenta???
:-)
aragok
Berbeć
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15 lut 2012, o 17:33
Lokalizacja: Polska


życzenia noworoczne 2023 - - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 10 gości