Poduszki powietrzne, brak kontrolki....

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Re: Poduszki powietrzne, brak kontrolki....

Postprzez Mares » 6 wrz 2015, o 12:41

No dobra. Na dniach postaram sie zalatwic oryginalna kontrolke, a abs to najprosciej bedzie zobaczyc w zime czy dziala. Na razie dzieki za pomoc :)
Mares
Czytacz
 
Posty: 43
Dołączył(a): 25 sie 2015, o 21:00
Rocznik: 1994
Silnik: 1.9
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Re: Poduszki powietrzne, brak kontrolki....

 

Re: Poduszki powietrzne, brak kontrolki....

Postprzez Thorsten » 6 wrz 2015, o 13:40

Nie koniecznie musisz czekać do zimy. Pojedz gdzieś gdzie przyczepność nie będzie duża, hmm może jakiś drobny piasek, trawnik mokry. Tak byś zobaczył czy zablokuje ci koła czy nie. Sądzę że na polnej piaskowej drodze powinno wyjść jak auto się zachowa. Ale z tego co mi wiadomo jak kontrola komunikuje błąd to pewnie układ nie zadziała i auto zahamuje jak by go nie było.
MK3
"I'd rather lose by a mile because i built my own car,
than win by a inch because someone else built it for me.
Your car is your story. Don't let someone else write the book."
Avatar użytkownika
Thorsten
Moderator Globalny
 
Posty: 1048
Dołączył(a): 2 cze 2013, o 16:17
Lokalizacja: BKL
Rocznik: 1996
Silnik: 1.6 AEE
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Re: Poduszki powietrzne, brak kontrolki....

Postprzez Mares » 8 wrz 2015, o 16:21

Thorsten napisał(a):Nie koniecznie musisz czekać do zimy. Pojedz gdzieś gdzie przyczepność nie będzie duża, hmm może jakiś drobny piasek, trawnik mokry. Tak byś zobaczył czy zablokuje ci koła czy nie. Sądzę że na polnej piaskowej drodze powinno wyjść jak auto się zachowa. Ale z tego co mi wiadomo jak kontrola komunikuje błąd to pewnie układ nie zadziała i auto zahamuje jak by go nie było.


Dziś jechałem w deszczową pogodę i wcisnąłem hamulec to koła się blokują czyli abs nie działa. Kiedyś w wolnej chwili podjadę do kogoś żeby mi powiedział co jest tego przyczyną.

Byłem dziś na złomie i nie było kontrolki od mojego modelu więc zostanie kontrolka airbag i abs. Już wszystko jasne także temat można zamknąć. Dzięki za pomoc :)


Thorsten- wedle życzenia zamykam:)
Mares
Czytacz
 
Posty: 43
Dołączył(a): 25 sie 2015, o 21:00
Rocznik: 1994
Silnik: 1.9
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron