nie moge otworzyć drzwi ani od kierowcy ani od pasazera,

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

nie moge otworzyć drzwi ani od kierowcy ani od pasazera,

Postprzez karol1119 » 22 mar 2015, o 21:57

witam
dzis wszystko działało ok do momentu jak poszedlem do samochodu, normalnie dzwi sie otworzyły wszedłem ujechałem potem chciałem wyjsc i dupa. Nie mogłem otworzyc dzwi ani od kierowcy ani od pasazera. OD zewnatrz tez nie chciały sie otworzyć, za n-tym razem sie udało,ale zamknąłem i spowrotem to samo. Dziwne bo na raz na jednych i drugich nie mozna otworzyc, od pasazera od zewnatrz sie otwiera moze za 30-tym razem, a od kierowcy juz w wogole nie moge. Cos sie porąbało z centralnym chyba. Ale jak otwieram i zamykam to slysze jak zapatki otwierają i zamykają z tymze nie moge otworzyc tych dzwi, nie wiem czy cos sie opuscilo w srodku czy jak. Pomóżcie!!!
karol1119
Berbeć
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 16:55
Lokalizacja: Radom

nie moge otworzyć drzwi ani od kierowcy ani od pasazera,

 

Postprzez MiroGti » 23 mar 2015, o 20:33

Zaglądnij pod tylna prawą lampę tam masz sterownik centralki odepnij kostkę od niego i go rozbierz ,przy okazji zobacz czy normalnie zamkniesz manualnie drzwi i otworzysz? prawdopodobnie dostała się woda z pod lampy i zalało sterownik zobacz do niego co się stało ,mi tez tak się stało ale wystarczyło wysuszyć płytkę bo nic nie spaliło ,może u ciebie też ;-)
moj-golf/black-mk3-by-mirogti-t68213.html

Samochód jest dopiero wtedy szybki, kiedy rano stoisz przed nim i boisz się go otworzyć.
Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy.
Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno.
Avatar użytkownika
MiroGti
Forumowy wyjadacz
 
Posty: 856
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 20:04
Lokalizacja: KDA
Rocznik: 97
Silnik: 2.0 AGG GTI
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez pablomed » 26 mar 2015, o 21:54

dopisz konkrecik czy nie mogłeś wyjść bo cypelek sam się opuścił i przy próbie podniesienia go samo w dół go ciąglo
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości