Ledowe żarówki w kierunkowskazach

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Ledowe żarówki w kierunkowskazach

Postprzez WojaS » 27 paź 2014, o 17:35

Witam, od razu przepraszam jeśli podobny temat się pojawił, ale nie mogłem znaleźć odpowiedzi na mój problem.

Otóż mój problem polega na tym, że w kierunkowskazach mam wsadzone ledowe żarówki, coś w tym stylu --> FOTO

W tylnej lampie wszystko fajnie działa, ale w przednich kierunkach już nie. Zwykła żarówka świeci, ale jak podmienię ją na LED to zero reakcji, potem z ojcem doszliśmy do tego, że trzeba zamienić bieguny w tych żarówkach, w jednej tak zrobiliśmy i zaczęła świecić. I tutaj przychodzi kolejny problem, gdy po jednej stronie auta (w moim przypadku lewej) wszystkie kierunki są ledowe (przód, bok i tył) to żaden już nie miga tylko się ciągle świeci i przy tym towarzyszy dźwięk taki sam jak przy zapalonych światłach i otwartych drzwiach. Czy ktoś mógłby poradzić jak się pozbyć tego zjawiska by wszystko działało? Dodam też, że mi nie przeszkadza to, że za szybko migają, szczerze to mi się nawet to podoba :)

Z góry dziękuję za odpowiedź i zainteresowanie tematem.

Pozdrawiam
WojaS
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 paź 2014, o 16:39
Lokalizacja: Szczecin

Ledowe żarówki w kierunkowskazach

 

Postprzez łukasz1983 » 27 paź 2014, o 17:40

WojaS, Poczytaj sobie ten temat.A na przyszłość opcja szukaj nie gryzie ;-)
http://www.golf3.pl/59912.htm
Avatar użytkownika
łukasz1983
Members
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 2 wrz 2012, o 16:40
Lokalizacja: RKR
Rocznik: 1993
Silnik: 1.6 ABU 1.8 Z18XE
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez WojaS » 27 paź 2014, o 17:53

Używałem, ale jak widać nieumiejętnie :D

Dziękuję za pomoc i jeszcze raz przepraszam, w sumie temat może polecieć do kosza ;)
WojaS
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 paź 2014, o 16:39
Lokalizacja: Szczecin


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości