Kontrolka Poduszki Powietrznej

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Kontrolka Poduszki Powietrznej

Postprzez tymcio_10 » 11 paź 2010, o 21:11

Panowie mam problem z kontrolka poduszki powietrznej... Dziś zapaliła mi się przy odpaleniu silnika i nie chce zgasnać... ciagle swieci... nie wiem wogole czemu jak wszystko bylo oki auto stalo... Dodam że je dzis mylem... ale czy to moze byc jakis problem jezeli auto jest szczelne ?! moze jakies zwarcie ukladu ?! Pomożcie mi koledzy... Dodam że jestem z Katowic, jeżeli musialbym sie wybrać do stacji diagnostycznej by odnaleźć bład poprzez podpiecie auta pod VAG to gdzie proponujecie w okolicach śląska... Wiem ze jest sporo kolegów z Tychów wiec moze mi jakoś pomoga...
Avatar użytkownika
tymcio_10
Czytacz
 
Posty: 40
Dołączył(a): 23 sie 2010, o 02:29
Lokalizacja: Katowice

Kontrolka Poduszki Powietrznej

 

Postprzez PiJey88 » 11 paź 2010, o 21:30

przeważnie taśma się uszkadza (ta przy mocowaniu kierownicy), najlepiej znajdź kogoś kto dysponuje VAGiem i zdiagnozuje ci autko za przysłowiowe piwko :ok: będziesz wiedział co jest nie tak
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez terms » 11 paź 2010, o 21:30

Kabel Laptop i kasujesz błedy ,odłącz aku , wtyczki posprawdzaj w kontrolce , czujniku nie wiem gdzie on , jak nie to sciagnij kiere sprawdz poduche powodzenia .
terms
Badacz tematu
 
Posty: 167
Dołączył(a): 11 lis 2009, o 14:15
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez marcinkoz2910 » 12 paź 2010, o 18:18

tymcio_10, najlepiej na początku odczytać jaki błąd się wysypał

ja jestem czasami w tychach na ulicy fabrycznej 2 tam gdzie jest serwis opon a ja jestem w tachografach to mogę Ci w jakiś dzień jak tam bede na zmianie odczytać błędy i coś pomogę chyba że będziesz w jakiś dzień w skoczowie ?

bo usterek może być bardzo dużo a szkoda się męczyć

[ Dodano: 2010-10-12, 18:18 ]
pisz mi najlepiej na PW w sprawie spotkania :idea:
Avatar użytkownika
marcinkoz2910
Members
 
Posty: 4293
Dołączył(a): 20 lip 2008, o 15:16
Lokalizacja: Pogórze /k. Skoczowa


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości