kontrolka abs i poduszek

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Postprzez pablomed » 12 lut 2014, o 00:44

MiroGti, poduchy w siedzeniach a mk3 ? O czym piszesz? Nie pomyliły ci się epoki? pewnie od grzanych foteli są te kable. Pewnie typowo nie masz poduszek lub nie działają lub wywalone po wypadku i podpięli kabelki pod kontrolke ABS. Podejrzewam że naprawa czyli wymiana poduch nie może ci się opłacać chyba że jesteś wyjątkowym fanem. Napraw ten czujnik ABS i zapomnij o poduszkach.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

 

Postprzez Pozor » 12 lut 2014, o 15:24

były fotele z poduchami w fotelach tylko że w skórze i w dodatku rarytaśne więc możliwe że ma poduchy w fotelach ale faktycznie bardziej prawdopodobne że są to kable od grzania foteli niż airbag a na pewno nie od kontrolki pasa . Pamiętam że jeden z kolegów u nas miał problem bo jego zapięcia pasów miały kable w dodatku poucinane co się okazało że były od airbagów :mrgreen:
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

Postprzez MiroGti » 13 lut 2014, o 18:58

poduchy sa tylko cos nie styka pozatym mam czujniki bocznego uderzenia wiec poco? Bo sa poduchy w fotelach jak troche czasu znajde to se to zrobie ;-) koledzy niewiem co to byla za wersia ale wedlug kompa mam 4xaiirback i grzane pozatym pisze na nich z boku wiec raczej wiem co pisze abs zrobiony tylko niewiem jeszcze gdzie jest kontrolka od poduch zmostkowana z absem :?:

[ Dodano: 2014-02-13, 18:05 ]

[ Dodano: 2014-02-13, 18:06 ]
pablomed napisał(a):MiroGti, poduchy w siedzeniach a mk3 ? O czym piszesz? Nie pomyliły ci się epoki? pewnie od grzanych foteli są te kable. Pewnie typowo nie masz poduszek lub nie działają lub wywalone po wypadku i podpięli kabelki pod kontrolke ABS. Podejrzewam że naprawa czyli wymiana poduch nie może ci się opłacać chyba że jesteś wyjątkowym fanem. Napraw ten czujnik ABS i zapomnij o poduszkach.


Chwilę było przerwy otóż ABS już jest osobno połączona była kontrolka z AIRBACK i gasło razem póki chodził ABS aż padł czujnik tylnego koła i zaświeciło wszystko się razem czyli tak jak w temacie ABS i AIRBACK teraz ABS gaśnie osobno poduchy w sumie jeszcze nie ale wszystkie cztery już działają ;-) tylko brakuje mi dobrego crash bocznego uderzenia i będzie ok Obrazek
Ostatnio edytowano 2 mar 2014, o 10:19 przez MiroGti, łącznie edytowano 2 razy
moj-golf/black-mk3-by-mirogti-t68213.html

Samochód jest dopiero wtedy szybki, kiedy rano stoisz przed nim i boisz się go otworzyć.
Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy.
Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno.
Avatar użytkownika
MiroGti
Forumowy wyjadacz
 
Posty: 856
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 20:04
Lokalizacja: KDA
Rocznik: 97
Silnik: 2.0 AGG GTI
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez pablomed » 14 lut 2014, o 13:12

ok nie słyszałem o poduchach foteli w mk3 więc zwracam honor. Połączenia szukaj za zaślepką z kontrolką
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez MiroGti » 14 lut 2014, o 20:25

pablomed napisał(a):ok nie słyszałem o poduchach foteli w mk3 więc zwracam honor. Połączenia szukaj za zaślepką z kontrolką

ok nie ma problemu a z ta zworka tez tak mysle ale brakuje mi ostatnio czasu :-(
moj-golf/black-mk3-by-mirogti-t68213.html

Samochód jest dopiero wtedy szybki, kiedy rano stoisz przed nim i boisz się go otworzyć.
Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy.
Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno.
Avatar użytkownika
MiroGti
Forumowy wyjadacz
 
Posty: 856
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 20:04
Lokalizacja: KDA
Rocznik: 97
Silnik: 2.0 AGG GTI
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Poprzednia strona

- - - meble biurowe biurka



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości