jakies zwarcie ale gdzie to moze byc?

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

jakies zwarcie ale gdzie to moze byc?

Postprzez ptaszek87 » 22 maja 2010, o 23:20

Chlopaki mam maly problem mianowicie od czasu do czasu jak wciskam hamulec to widze na zegarach ze podczas hamowania zapalaja mi sie kierunkowskazy i w tym samym czasie nie moge wrzucic kierunku tzn nie mryga o tak powiem. a czasem jest normalnie bez problemowo. jeden chlopaczek na miescie jak jechalem to mi powiedzial ze to moze byc zwarcie do masy czy cos. ale ja elektrykiem nie jestem wiec nie wiem o co chodzi. czy moze byc tego powodem to ze wczesniej mialem dane auto do elektryka zeby mi kable polutowal od wiazki ktore ida do drzwi do elektryki szyb i cos tam moze teraz zwierac?prosze o rade poniewaz zaczyna byc to dla mnie troche uciazliwe
Avatar użytkownika
ptaszek87
Czytacz
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2008, o 23:51
Lokalizacja: Kętrzyn / Gdańsk

jakies zwarcie ale gdzie to moze byc?

 

Postprzez saladrus » 23 maja 2010, o 08:06

sprawdź masę przy lampach z tyłu
Avatar użytkownika
saladrus
Members
 
Posty: 839
Dołączył(a): 18 lip 2008, o 20:57
Lokalizacja: Duszniki Zdrój

Postprzez bart_GT » 23 maja 2010, o 12:58

wlacz zaplon, wlacz awaryjne, pozycyjne, wsteczny i idz zobacz co sie dzieje w tylnich lampach :-P jesli wszystko mruga to masz brak masy w lampach - sted moga byc Twoje problemy ;-) wiecej znajdziesz w wyszukiwarce ;-)

Pozdrawiam ;-)
Mój golfik ===> moj-golf/golf-by-bart-gt-t18305.html

Zapraszam :)
Avatar użytkownika
bart_GT
Members
 
Posty: 483
Dołączył(a): 1 paź 2008, o 21:27
Lokalizacja: PGO

Postprzez prezesik » 23 maja 2010, o 13:27

Brązowy kabelek wchodzący do lampy.
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez ptaszek87 » 26 maja 2010, o 00:44

macie racje to brązowy kabelek jak go poruszam to jest ok ale za jakis czas znow problem powraca, powiedzcie co z tym fantem zrobic rozebrac od srodka lampy i sprawdzic czy cos tam przy wejsciu jest nie tak czy cos innego?bo jak pojawia sie ten problem to tak jakby kierunki reagowaly na hamulec a hamulec na kierunki jakis jest konflikt miedzy tymi dwoma
Avatar użytkownika
ptaszek87
Czytacz
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2008, o 23:51
Lokalizacja: Kętrzyn / Gdańsk

Postprzez art1809 » 27 maja 2010, o 08:48

Musisz wyciągnąć ten cały wkład z żarówkami z lampy i sprawdzić bo najprawdopodobniej poprostu się naderwał i nie łączy więc musisz go przylutować do tej płytki i będzie git (ja tak miałem i już rok jeżdżę bez problemów) ewentualnie możesz wymienić cały wkład ale po co dokładać kosztów lepiej wypić za to browarka :zdrowko:
art1809
Czytacz
 
Posty: 85
Dołączył(a): 23 lis 2008, o 10:29
Lokalizacja: nowy sącz


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości