interfejs VAG

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

interfejs VAG

Postprzez mroova » 4 wrz 2010, o 12:24

Zamierzam kupić ten interfejs: http://allegro.pl/vw-audi-seat-skoda-va ... 10593.html
Zasięgnąłem opinii na różnych forach o tym "kabelku" i opinie są różne, ponoć są problemy z tym interfejsem.
Czy posiada ktoś konkretnie ten "kabelek"? Jak się sprawuje? VAG-COM się buntuje?

Allegrowicz wspomina nawet o ingerencji w przebieg... Czy można tego dokonać z tym interfejsem?

Docelowo kabelek ma współgrać z moim Golfem Mk3 1,9 TDI (AHU) '97.
Avatar użytkownika
mroova
Czytacz
 
Posty: 150
Dołączył(a): 1 sie 2010, o 12:22
Lokalizacja: Pszów
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

interfejs VAG

 

Postprzez Zico63 » 4 wrz 2010, o 14:58

Mam nie od tego allegrowicza lecz wygląda identycznie.
Żadnych problemów nie sprawia, może to sprawa ustawień, sterownika, awarii konkretnego egzemplarza (nawet Ferrari mają awaie :lol: ) lub umiejętności tego, któremu to nie idzie? Też mnie ostrzegano by na przykład nie brać na USB a na Com - nic z tych rzeczy, chodzi!
W trójce się nie da poprawić przebiegu z poziomu kabla diagnostycznego, z resztą, nie do tego mi służy :-|
Avatar użytkownika
Zico63
Members
 
Posty: 1569
Dołączył(a): 13 gru 2007, o 02:32
Lokalizacja: B.-B.

Postprzez mroova » 4 wrz 2010, o 15:15

Dzięki za info :) Też tak myślałem, zobaczymy, może bez problemu uda mi się okiełznać interfejs :P Jeżeli będę miał jakiś problem, napiszę do Ciebie na PM, mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko ;)

Używasz kabelka pod XP czy innym?

Co do tego przebiegu, pytam z czystej ciekawości, bo jakoś nie wierzę w to, co napisał allegrowicz. Ja chyba miałem "drastycznie" kręcony licznik, bo mam wyciętą dziurę w obudowie licznika i widać pozostałości po niezbyt umiejętnym lutowaniu pewnej kości... :looka: Google mnie uświadomiło, że "tak robią" :dobani:
Papiery mam do 2008r i udokumentowane (mam nadzieję) 170k, na liczniku po zakupie było 181k, autko z dojczlandu.
Avatar użytkownika
mroova
Czytacz
 
Posty: 150
Dołączył(a): 1 sie 2010, o 12:22
Lokalizacja: Pszów
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Zico63 » 4 wrz 2010, o 16:32

Normalny XP-ek. Ale ten typ fejsa chodzi nawet pod Vistą!
Avatar użytkownika
Zico63
Members
 
Posty: 1569
Dołączył(a): 13 gru 2007, o 02:32
Lokalizacja: B.-B.


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości