Elektryczne szyby

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Elektryczne szyby

Postprzez dawid18941 » 14 cze 2015, o 00:20

Witam, Posiadam golfa bez elektrycznych szyb i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość przerobienia na ele. Mam okazję kupić tanio prowadnicę silniczki wiązkę kabli itd. Wszystko będzie pasować itd? Czy drzwi bez ele szyb są inne niż z ele? Proszę o odpowiedz.
dawid18941
Czytacz
 
Posty: 51
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 20:12
Lokalizacja: Warmia mazury
Rocznik: 1996
Silnik: 1.6 AEE
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Elektryczne szyby

 

Re: Elektryczne szyby

Postprzez Thorsten » 14 cze 2015, o 08:23

dawid18941 napisał(a):Witam, Posiadam golfa bez elektrycznych szyb i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość przerobienia na ele. Mam okazję kupić tanio prowadnicę silniczki wiązkę kabli itd. Wszystko będzie pasować itd? Czy drzwi bez ele szyb są inne niż z ele? Proszę o odpowiedz.


prosta i wygodna robota. Montaż elektrycznych szyb na przód zajął mi 4 godziny. Wszystko pasuje na zasadzie p&p czyli demontujesz manualny podnośnik i montujesz el. Różnic w budowie drzwi nie ma. Z tego co podajesz masz prawie wszystko, tylko jeśli sterowanie ma odbywać się w rączce drzwi to potrzebujesz także tego. Zasilanie szyb dostaniesz ze skrzynki bezpieczników - jeśli jednak okazało by się że nie ma takiej możliwości daj znać a napiszę jak sobie poradzić ( mój golfik nie ma miejsca w skrzynce na wpięcie el. szyb - nie pytajcie jak to no ale nie ma i zasilanie szło nową wiązką z aku).


Także spokojnie możesz zakładać, wszystko będzie pasować. W razie jakiś pytań, pytaj śmiało tutaj lub Pw. Pozdro i powodzenia.
MK3
"I'd rather lose by a mile because i built my own car,
than win by a inch because someone else built it for me.
Your car is your story. Don't let someone else write the book."
Avatar użytkownika
Thorsten
Moderator Globalny
 
Posty: 1048
Dołączył(a): 2 cze 2013, o 16:17
Lokalizacja: BKL
Rocznik: 1996
Silnik: 1.6 AEE
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości