elektryczne szyby i lusterka

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

elektryczne szyby i lusterka

Postprzez gkonik » 24 maja 2015, o 17:15

Witam fachowców :) mam problem z szybami ostatnio wymieniałem cały mechanizm LP bo była zerwana linka wcześniej szybka chodziła (potem zablokowana patyczkiem ) silnik nie odzywa się z przycisku prądy sprawdzane wszystko OK działają TYLKO Z KLUCZYKA zamyka i otwiera (COMFORT ) ale to MAŁY PIKUS drzwi PP i PT otwierają się tylko jak są uchylone drzwi KIEROWCY po zamknięciu CISZA otwierasz DZIAŁAJĄ zamykasz KICHA POMOCY jest jakiś dodatkowy przekażnik do szyb ??? miał ktoś TAKIE CUDA co tu szukać ??? POMOCY
gkonik
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2 lis 2008, o 22:27
Lokalizacja: kielce

elektryczne szyby i lusterka

 

Postprzez robik-m » 24 maja 2015, o 20:48

Sprawdź kable idące do drzwi. Zdejmij osłonę gumową i będziesz widział czy kable są całe. Bardzo często są popękane i stąd problemy.
Avatar użytkownika
robik-m
Badacz tematu
 
Posty: 304
Dołączył(a): 12 gru 2011, o 19:13
Lokalizacja: wielkopolska
Rocznik: 1997
Silnik: AFN
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez gkonik » 25 maja 2015, o 12:45

robik-m napisał(a):Sprawdź kable idące do drzwi. Zdejmij osłonę gumową i będziesz widział czy kable są całe. Bardzo często są popękane i stąd problemy.





witam kable sprawdzane prąd stały dochodzi po stacyjce też masa jest impuls masa otwórz plus zamknij jest szyba lewa totalny trup a prawe chodzą jak jest mikrowłącznik od lewych drzwi otwarty wciskasz NIE działają odpuszczasz działa może brak jakiejś MASY sterującej ????
w lewych drzwiach jest chyba 3 kable a w pozostałych po 2 mikrowłącznik steruje chyba światło w kabinie i wstępne podgrzewanie świec żarowych no nic TRZEBA BĘDZIE POGRZEBAĆ jak nie będzie PADAŁO Dzięki za podpowiedz POZDRAWIAM :)
gkonik
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2 lis 2008, o 22:27
Lokalizacja: kielce

Postprzez Mati579 » 16 cze 2015, o 19:35

witam, doradźcie mi co zrobić bo zerwała mi sie linka i nie wiem czy szukać zamienik czy kupić używkę doradźcie co mam zrobić :-(
Mati579
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 19:41
Lokalizacja: Lisów

Postprzez shift00 » 17 cze 2015, o 14:26

Z mojego punktu widzenia, oryginał będzie wytrzymalszy od zamiennika ;)
Avatar użytkownika
shift00
Gaduła
 
Posty: 799
Dołączył(a): 20 kwi 2014, o 19:29
Rocznik: 96
Silnik: 1.8T++
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Mati579 » 17 cze 2015, o 19:00

Własnie wiem ale juz tyle złomów oblatałem i mówią ze nie ma a jak sa to zwalone ze teraz elektryczne szyby do golfa na złomie to rarytas :P
Mati579
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 19:41
Lokalizacja: Lisów


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości