czy od anglika to jest roznica ???

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

czy od anglika to jest roznica ???

Postprzez danny.tcz » 10 wrz 2010, o 16:14

mam pytanko co do elektryki szyb z anglika ???
sa jakies problemy albo czy trzeba przeprowadzic w podnosnikach czy tez w samych wiazkach zeby zamontowac je w swoim golfie ???
jesli ma ktos jakies sugestie czekam i z gory dzieki
Avatar użytkownika
danny.tcz
Gaduła
 
Posty: 406
Dołączył(a): 5 lut 2010, o 17:05
Lokalizacja: gtc

czy od anglika to jest roznica ???

 

Postprzez shibbyOP » 10 wrz 2010, o 17:06

podnośniki powinny podejść bez problemy czy to anglik czy europejski (bo jak sprawdzam podnośniki podczepiając do swojego golfa to czy prawy czy lewy działają na jednej stronie), wiązki z drzwi mogą być takie same (trzeba by było tylko zamienić stronami) nie wiem jak z wiązką główną ale wydaje mi się że powinna pasować (chodź mam obawy) do zmiany jedynie miał byś rączki (jeśli rączki są całe z lustrami) ew jeśli masz same rączki (oddzielne raczki oddzielnie lusterka to tylko zamiana przycisków)

PS. To tylko moja teoria, jedynie co to podnośniki mam sprawdzone na 100% i wiem że działają bez względu na której stronie się je sprawdza :-)
Avatar użytkownika
shibbyOP
Gaduła
 
Posty: 607
Dołączył(a): 27 gru 2008, o 11:30
Lokalizacja: Opole // Niemodlin
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Radi » 10 wrz 2010, o 18:52

napewno trzeba zmienić przyciskikiedyś trafiłem na takie anglikowe chyba że nie przeszkadza Ci że lewym guzikiem będziesz prawą szybe otwierał ;-)
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez pablomed » 11 wrz 2010, o 00:33

Przycisków nie trzeba zamieniać. Są symetryczne pasują na obie strony. Ale okablowanie do podwójnego przycisku trzeba będzie dorobić. I często pojawia się problem z odwrotnym otwieraniem wówczas odkręcenie silnika i przekręcenie go o 180 stopni wzdłuż osi pomaga.
Wiązkę centralną łączącą prawą z lewą stroną trzeba dorobić - Schematy w razie czego są na forum.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości