czujnik halla?

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Postprzez trollu » 1 gru 2010, o 22:45

no wiadomo że na 100% to ja nie powiem że to ten czujnik ;-)
ale mi elektryk powiedział że najprawdopodobniej to on szwankuje i żeby coś dalej dłubać to trzeba by od niego zacząć. kupiłem EPSa i śmiga. elektryk mówił ze EPS to jakiś zamiennik siemensa czy coś, robiony w Hiszpanii zdaję się, dobrej jakości. jak na razie nie narzekam. nie wiem czy jest sens wydawać tyle kasy na boscha.
Sarkazm - ponieważ strzelanie do idiotów jest wciąż nielegalne.
Avatar użytkownika
trollu
VIP
 
Posty: 2503
Dołączył(a): 27 sie 2010, o 13:03
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Rocznik: 0
Silnik: byl ADY jest M52TUB28
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: kombi

 

Postprzez killah » 3 gru 2010, o 22:09

cześć

miałeś rację trollu. Padł czujnik - było zwarcie w kabelku i się popsuł dlatego.

nowy 180 złoty Oo (albo chiński 120) ale wybrałem nowy

//

Edit

Silnik działa ;)
killah
 

Postprzez kondon_123 » 17 sty 2011, o 14:47

Witam...

Mój problem polega na tym że auto gasnie w czasie jazdy , czasem odpala odrazu a czasem dopiero po kilu kilunastu próbach. Czujnik Halla wymienilem pompke paliwa równiez cewke wykluczam poniewaz nie ma ona raczej zwizku z pompą paliwa a pompki nie slychac jak auto gasnie !!! dopiero po kilku próbach sie zalacza. czy moze byc to przekaznik pompy paliwa ?
kondon_123
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 sty 2011, o 01:51
Lokalizacja: zza Potoka

Postprzez pablomed » 17 sty 2011, o 19:18

Tak i od podmiany jego zacznij, jesli nie pomoże pytaj dalej, możesz też coś poszukać bo podobnych problemów było opisywanych mnóstwo.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez killah » 17 sty 2011, o 20:33

kondon_123 napisał(a):Witam...

Mój problem polega na tym że auto gasnie w czasie jazdy , czasem odpala odrazu a czasem dopiero po kilu kilunastu próbach. Czujnik Halla wymienilem pompke paliwa równiez cewke wykluczam poniewaz nie ma ona raczej zwizku z pompą paliwa a pompki nie slychac jak auto gasnie !!! dopiero po kilku próbach sie zalacza. czy moze byc to przekaznik pompy paliwa ?


cześć

tak jak rozmawialiśmy na gg

immo bym sprawdził
killah
 

Postprzez dodaelektroda » 23 kwi 2013, o 10:30

pomocy uj mały golfik nie odpala dzien wczesniej byłam nim w trasie i troszke juz wtedy mi sie ksztusił na drugi dzien rano wsiadłam i bez problemu odpaliłam go wyjechałam z posesji i zgasiłam silnik ponownie juz nie odpalił wymieniłam mu palec i kopułke i nic
błagam pomocy
dodaelektroda
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 10:25
Lokalizacja: radom

Postprzez pablomed » 23 kwi 2013, o 22:31

Umiesz sprawdzić czy jest iskra i czy działa pompa paliwa? Tak na początek?
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości