co to za kabel mk1 VW sharan

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

co to za kabel mk1 VW sharan

Postprzez wilk3 » 8 wrz 2014, o 00:45

Witam kolegów. Dzisiaj chciałem wymienić radio u ojca w sharanie wyciągam radio a tam z tyłu schowany tak szarawy kabel z wtyczkami zupełnie nie wiem od czego on jest czy jest ważny . Posiada na końcu szeroką i płaska wtyczkę a z niej wychodzi kabel i na końcu tego drugiego kabla tez jest taka wtyczka tyle ze jest o połowę mniejsza , się przypatrzalem to jak by wychodził z climatronika ale on działa bez zarzutu w sumie nie do końca bo jest nabity gazem i układ jest szczelny ale i tak nie mrozi jak trzeba. Czy właśnie może jest to wina tego kabelka ?

Postaram się niedługo jak najszybciej wrzucić zdjęcia. Z góry dzięki wielkie za pomoc Obrazek Obrazek Obrazek
Jest Golf Jest Moc!
Avatar użytkownika
wilk3
Czytacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 22:13
Lokalizacja: Świnoujście

co to za kabel mk1 VW sharan

 

Postprzez MiroGti » 11 wrz 2014, o 11:27

Witaj ,ja raz zakładałem radio w galaxie i też tam były takie kostki ,okazało się że fabryczne radio było podpięte na takich kostkach i mało tego z tych tasiemek sygnał od głosu radia szedł do wzmacniacza który był w okolicy schowka pasażera i stamtąd (od wzmacniacza) szły dopiero kable do głośników .Wydaje mi się że w szaranie jest to samo , no chyba że radio już tam było podpięte i chodziło , to te kostki są pozostałościami po tamtej instalacji do radia ;-)
moj-golf/black-mk3-by-mirogti-t68213.html

Samochód jest dopiero wtedy szybki, kiedy rano stoisz przed nim i boisz się go otworzyć.
Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy.
Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno.
Avatar użytkownika
MiroGti
Forumowy wyjadacz
 
Posty: 856
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 20:04
Lokalizacja: KDA
Rocznik: 97
Silnik: 2.0 AGG GTI
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez klaudek669 » 11 wrz 2014, o 13:31

A przy kierownicy nie było jeszcze jakiegoś pilocika do sterowania radiem ? :-D
Avatar użytkownika
klaudek669
Badacz tematu
 
Posty: 320
Dołączył(a): 14 lis 2013, o 00:12
Lokalizacja: Kłodawa


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość