Centralny zamek

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Centralny zamek

Postprzez Dawid3 » 23 gru 2014, o 23:35

Witam jestem od niedawna(1 dzień) Posiadaczem golfa 3, problem jest taki że zamek od kierowcy raz się zamknie raz nie, problem jest taki ze nie idzie kluczyka przekręcić w prawo nawet na silę, raz się uda a później nie, znów od pasażera chodzi idealnie bez problemu co mogło się spierniczyć? :)

[ Dodano: 2014-12-23, 23:38 ]
ps. dostałem też pilota do centralnego ale nie działa, nie świeci się dioda da się jakoś to "naładować"? :D Przepraszam, ale jestem ciemny w autach ;c

[ Dodano: 2014-12-24, 00:00 ]
I ostatnie pytanie od czego jest ten przycisk? Nie mogę wykminić :D
Obrazek
Dawid3
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 gru 2014, o 23:29
Lokalizacja: Małopolska

Centralny zamek

 

Postprzez Olekx » 25 gru 2014, o 20:11

Siemka ;)
Mam ten sam problem z przekręceniem kluczyka... czasami się blokuje i muszę znów go wyciągać i wsadzać, aż 'zadziała' zamek i kluczyk się przekręci. Też się zastanawiam od czego to może być... czy może się ząbki tam w środku wytarły, czy co. :D

Też dostałem do swojego pilot... Pierwsze czego się podjęłam, to naprawy go. Wyczyściłem go spirytusem salicylowym, przetarłem... i wymieniłem baterię. Działać działał, ale w ogóle nie reagował na to mój samochód. Okazało się, że pilot w ogóle nie jest do tego samochodu, bo nigzie nie mogę znaleźć do niego sterownika... więc wyrzuciłem go do kosza.

A ten guzik może być od wszystkiego. :D Musisz najlepiej sprawdzić jakie do niego dochodzą kable.. bo może się okazać, że to włącznik postojówek (oczywiście to tylko przykład, w Twoim wypadku nie musi) xd
testastasr
Olekx
Czytacz
 
Posty: 21
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 00:51
Lokalizacja: Płock

Postprzez SusziNet » 25 gru 2014, o 21:42

WD40 i w zamek - u mnie pomogło - klucz śmiga jak fabryka przykazała :) Jeżeli chodzi Ci o diodę pilocie - bateria CR2016 zapewne, jeżeli chodzi o diodę w aucie - działa dopiero po załąćzeniu alarmu o ile takowy posiadasz, jeżeli nie - to możńa podejrzewać żę sterownik centralki z pilota odłąćzony. Przycisk - od wszystkiego, wzmacniacz lub cokolwiek innego co w aucie było/jest :)
Obrazek
Avatar użytkownika
SusziNet
Berbeć
 
Posty: 17
Dołączył(a): 5 sie 2014, o 22:59
Lokalizacja: Boguszów-Gorce


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości