centralka

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

centralka

Postprzez paliwo » 18 sie 2010, o 21:24

jak zamykam samochód to zamyka się cały a otwiera się tylko lewa strona a drzwi z prawej strony się nie otwierają i bagażnik i wlew do paliwa proszę o pomoc
paliwo
Badacz tematu
 
Posty: 304
Dołączył(a): 3 mar 2008, o 20:48
Lokalizacja: Suwałki

centralka

 

Postprzez killah » 18 sie 2010, o 21:29

musisz sprawdzić czy podawany jest + na pompkę w momencie otwierania (na zielony kabel w kostce pompki)

jeżeli go brak to chyba impulsator w zamku albo kabel gdzieś uwalony po drodze
killah
 

Postprzez paliwo » 18 sie 2010, o 21:47

dopiero to mi sie to zrobiło o 20 godzinie bo w dzień normalnie sie otwierało i zamykało
paliwo
Badacz tematu
 
Posty: 304
Dołączył(a): 3 mar 2008, o 20:48
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez killah » 18 sie 2010, o 21:48

paliwo napisał(a):dopiero to mi sie to zrobiło o 20 godzinie bo w dzień normalnie sie otwierało i zamykało


nigdy nie znasz dnia ani godziny :cry:

proponuję zrobić to co napisałem. warto też poczekać aż Zico się wypowie
killah
 

Postprzez paliwo » 18 sie 2010, o 21:51

poczekam aż wypowie się Zico to będę lepiej wiedział może
paliwo
Badacz tematu
 
Posty: 304
Dołączył(a): 3 mar 2008, o 20:48
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez michalqqr » 19 sie 2010, o 14:41

na moje masz gdzieś nieszczelność
Avatar użytkownika
michalqqr
Gaduła
 
Posty: 497
Dołączył(a): 8 lut 2009, o 14:03
Lokalizacja: Opole

Postprzez PalQue » 6 wrz 2010, o 18:23

ja podepne sie do tematu mam inny problem centralny otwiera mi sie tylko z kluczyka od strony pasazera i to w dodatku nie zawsze ? Może ktoś coś doradzi ??
Avatar użytkownika
PalQue
Berbeć
 
Posty: 6
Dołączył(a): 31 gru 2009, o 12:20
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez killah » 6 wrz 2010, o 19:33

tematów było tyle że zaczynacie mnie irytować a jestem dość cierpliwy (dość)

OPCJA SZUKAJ - napisałem już w kilku tematach

obstawiam przerwany kabel + w drzwiach. rozbierz boczek i sprawdź czy białoczerwony kabel w miejscu gdzie się rozdziela na 2 nie rozleciał się z duchem czasu. Przed zdjęciem boczka sprawdź miernikiem czy jest + na bialoczerwonym kablu poprzez podpięcie się po otwarciu drzwi w te kabelki(odchylk gumę). jeden do białoczerwonego 2gi do masy będzie napięcie w drzwiach kierowcy to znaczy że przerwał się w tych drzwiach na rozdzieleniu na 2 kable.

zrób jeszcze test pompy. pompa jest z tyłu we bagażniku po prawej stronie pod lampa. zdejmij ja i jak masz tam kostkę to weź kabelek i z pinu 1 (białoczerwony stały plus) pusc plusa na zielony oraz potem na siwy (odpowiednio otwieranie/ zamykanie) - jak otworzysz i zamkniesz przy kostce pompy to znaczy ze moja teoria się potwierdzila. przerwody posypaly się ze starosci w drzwiach

pozdrawiam i prosze o uzywanie opcji szukaj. nie lubie pisac wypracowań na to samo
killah
 


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 18 gości