centralka na pilota

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

centralka na pilota

Postprzez killah » 28 cze 2010, o 23:20

Elo

chcę sobie kupić centralę na pilota i nie bardzo wiem czego szukać na allegro. może mi ktoś polecić jakiś zestaw? mam teraz ori centralkę pneumatyczną. golf 2 drzwiowy

Sprawa jest też taka że od drzwi kierowcy nie idzie + więc nie otwierają się inne drzwi w samochodzie. Jeśli dobrze zrozumiałem jak kupię centralkę na pilota to potem nawet przy przekręceniu kluczyka w drzwiach kierowcy będą się inne otwierać?
killah
 

centralka na pilota

 

Postprzez Zico63 » 28 cze 2010, o 23:32

Nie, już o tym pisaliśmy: wszystkie dzrwi będą otwierać się z pilota a z kluczyka włożonego w drzwi kierowcy - dopiero po naprawie mikrostyku.
Na np allegro większość, mimo różnych zapewnień, to i tak "made in China", więc raczej indywidualne wyczucie czyli intuicja: a, tego biorę.
Avatar użytkownika
Zico63
Members
 
Posty: 1569
Dołączył(a): 13 gru 2007, o 02:32
Lokalizacja: B.-B.

Postprzez killah » 28 cze 2010, o 23:34

Zico63 napisał(a):Nie, już o tym pisaliśmy: wszystkie dzrwi będą otwierać się z pilota a z kluczyka włożonego w drzwi kierowcy - dopiero po naprawie mikrostyku.
Na np allegro większość, mimo różnych zapewnień, to i tak "made in China", więc raczej indywidualne wyczucie czyli intuicja: a, tego biorę.


hmm czyli wtedy źle zrozumiałem twoją wypowiedź;d w takim razie może przemyślę jeszcze zakup sterownika jak to ma działać tylko z pilota ;] wypadało by najpierw naprawić zamek
killah
 

Postprzez bart_GT » 29 cze 2010, o 00:28

killah, bylo juz o tym na forum wystarczy poszukac :idea: c

w wyborze kieruj sie fynkcjami jakie ma dany sterownik, wygladem pilotow no i cena :mrgreen:
Mój golfik ===> moj-golf/golf-by-bart-gt-t18305.html

Zapraszam :)
Avatar użytkownika
bart_GT
Members
 
Posty: 483
Dołączył(a): 1 paź 2008, o 21:27
Lokalizacja: PGO


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości