central z pilota

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

central z pilota

Postprzez Ryjek » 28 cze 2010, o 12:09

Elo mam pytanie ostatnio przestal mi dzialac alarm z pilota, tak jakby pilot przestal dzialac bo nie idzie otworzyc auta, ani dioda od alarmu nie gasnie, probowalem zapasowym pilotem i nic nie dalo. ani go nie otwrzowe ani nie zamkne. zero reakcji. moje pytanie czy jakby sie jakis bezpiczenik spalil to dioda od alarmu by nadal mrugala? czy moze to miec jakies powiazanie bezpiecznikiem od tylenj popielniczki bo ostatnia nia sie bawilem i raz zwarcie zrobilem. i ogolnie co to moze byc gdzie szukac bezpiecznika od alarmu?
Avatar użytkownika
Ryjek
Badacz tematu
 
Posty: 259
Dołączył(a): 30 wrz 2009, o 20:27
Lokalizacja: Cieszyn

central z pilota

 

Postprzez Zico63 » 28 cze 2010, o 12:26

Dwa ostatnie bezpieczniki: 21 i 22 może; ale tak po prawdzie, to by trzeba z lampką w ręce patrzeć co i jak się "zjarało"
Avatar użytkownika
Zico63
Members
 
Posty: 1569
Dołączył(a): 13 gru 2007, o 02:32
Lokalizacja: B.-B.

Postprzez Ryjek » 28 cze 2010, o 14:20

niestety wlasnie sprawdzilem wszystkie bezpiczniki i sa ok, a alarm nadal ani rusz czy jest gdzies bezpiecznik alarmu albo jakies inne pomysly co moglo sie stac tak samo z siebie?


poedukowalem sie troche i jest mozliwe ze pilot sie rozkodowal w sumie baterii nie wymienialem ale moglem cos niechacy w kieszni poklikac czy cos i sie rozkodowal czy ktos wspomogl by mnie instrukcja synchronizacji pilota w alarmie serpi star gr g4?
Avatar użytkownika
Ryjek
Badacz tematu
 
Posty: 259
Dołączył(a): 30 wrz 2009, o 20:27
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez pablomed » 28 cze 2010, o 21:44

Ryjek, tak każdy dokładany alarm ma bezpiecznik, zwykle gdzieś wiszący na kablach zasilających centralkę alarmu. Musisz więc ją odnaleźć. A instrukcji szukaj ba forum elektrody, jak tam, nie będzie to prędzej zmienisz alarm niż z tym kodowaniem dasz rady
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez Zico63 » 28 cze 2010, o 22:10

Kolega Pablomed pisze nie tyle dobrze, ile bardzo dobrze!
Alarmy są za przysłowiowe "parę złotych" i to z instrukcją i gwarancją (dwuletnią zawsze! mimo różnych wypisywań o np. 6 miesiącach → Prawa Konsumenta) - po co więc się męczyć. Działa póki działa a jak nie działa - do kosza...
Avatar użytkownika
Zico63
Members
 
Posty: 1569
Dołączył(a): 13 gru 2007, o 02:32
Lokalizacja: B.-B.

Postprzez baku » 28 cze 2010, o 22:22

moze bateria w pilotach poszla?
Obrazek
Avatar użytkownika
baku
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 cze 2010, o 20:26
Lokalizacja: Kwidzyn, Pomorskie



- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 6 gości

cron