Akku

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Akku

Postprzez Maras271086 » 20 cze 2010, o 22:39

Witam
Panowie powiedźcie mi czy akumulator 60 Ah prawy plus pasuje do golfa 1.8 adz???
Maras271086
Czytacz
 
Posty: 56
Dołączył(a): 31 lip 2009, o 18:27
Lokalizacja: Ruda Śląska

Akku

 

Postprzez K@mil » 20 cze 2010, o 22:46

tak bedzie pasowac, moze byc nawet mniejszy 57ah ale ten tez bedzie działał... i nie ma roznicy z ktorej strony plus aku jest dwu stronne ze tak napisze mozna je przekrecac w zaleznosci ktory kabel jest + a ktory -
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez killah » 21 cze 2010, o 10:49

K@mil napisał(a):tak bedzie pasowac, moze byc nawet mniejszy 57ah ale ten tez bedzie działał... i nie ma roznicy z ktorej strony plus aku jest dwu stronne ze tak napisze mozna je przekrecac w zaleznosci ktory kabel jest + a ktory -


ja bym na to jednak uważał. sąsiad kupił aku z odwrotnymi biegunami niż miał poprzednio i musial wymieniać bo mu nie starczyło przewodu żeby podłaczyć aku po przekręceniu go.
killah
 

Postprzez K@mil » 21 cze 2010, o 10:57

killah napisał(a):ja bym na to jednak uważał. sąsiad kupił aku z odwrotnymi biegunami niż miał poprzednio i musial wymieniać bo mu nie starczyło przewodu żeby podłaczyć aku po przekręceniu go.


u nas w golfie to nie mozliwe :) aku ma zawsze dwie strony mozesz wlozyc + z prawej i z lewej strony wystarczy przekrecic go :)
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez killah » 21 cze 2010, o 11:08

K@mil napisał(a):
killah napisał(a):ja bym na to jednak uważał. sąsiad kupił aku z odwrotnymi biegunami niż miał poprzednio i musial wymieniać bo mu nie starczyło przewodu żeby podłaczyć aku po przekręceniu go.


u nas w golfie to nie mozliwe :) aku ma zawsze dwie strony mozesz wlozyc + z prawej i z lewej strony wystarczy przekrecic go :)


co nie zmienia faktu że lepiej mieć na uwadze to co napisałem jak się ma inny samochód
killah
 

Postprzez K@mil » 21 cze 2010, o 11:10

co nie zmienia faktu że lepiej mieć na uwadze to co napisałem jak się ma inny samochód


Maras271086 napisał(a): pasuje do golfa 1.8 adz???


:wstyd:
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości