golf3

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

golf3

Postprzez Koniu » 18 lut 2008, o 08:59

Witam wszyskich milosnikow Golfa3!juz nie wiem co mam sprawdzic w swoim golfie...od jakiegos czasu zaczol odpalac co raz to gorzej! mowiac na granicy rozladowania akumulatora ale odpalal!Dwa dni temu byl mrozik jakies -6 i juz go nie odpalilem!!!po pierwsze akumulator byl juz do niczego wiec kupilem nowy i po paru godzinach zamontowalem do auta i odpalil po paru kreceniach i podgrzani swiec!Przejechalem pare kilometrow i odpalal za kazdym raze lecz na drugi dzionek nie odpalil nawet nic nie zagadal!!!!!pilowalem dobre 15min do rozladowania akumulatora a on dalej nie pali ani niedrgni! co to moze byc??????na zacig odpala!pomocy.................

[ Dodano: 2008-02-18, 08:02 ]
Kto mi odpowie???
Koniu
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 lut 2008, o 21:57
Lokalizacja: Jelenia Gora

golf3

 

Postprzez pawel_ns » 18 lut 2008, o 10:04

mojej sasiadce alarm zarl prad i jej nie odpalalo auto choc tez wymienila akumulator
MOJE BYŁE MK3
AHF+ ..::TDI POWER::..
Avatar użytkownika
pawel_ns
Members
 
Posty: 1020
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 12:16
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez Koniu » 18 lut 2008, o 10:41

ale mi akumulatora nic nie rozladowuje!!!!po prostu nie chce odpalic przed chwilka sprawdzalem czy jest doplyw paliwa no i jest w dodatku znalalem stopiony bezpiecznik pod kokpitm ktury znajduje sie po stronie kierowcy.Wymienilem ale bateria juz jest slaba wiec nie prubowalem znow zakrecic silnikiem poczekam az sie pod laduje i zaczne od nowa hi hi jak ja to lubie :-x
Koniu
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 lut 2008, o 21:57
Lokalizacja: Jelenia Gora

Postprzez virus_wrona » 19 lut 2008, o 12:17

Jeśli ten stopiony bezpiecznik co wymieniłeś znajdował się w komorze silnika nad zbiorniczkiem płynu chłodniczego, to jest to bezpiecznik od świec żarowych. Jego wymiana powinna pomóc.
Avatar użytkownika
virus_wrona
Badacz tematu
 
Posty: 232
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 02:06
Lokalizacja: Niepołomice


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości