Ostrzeżenia przed nieuczciwymi użytkownikami !!!

Tutaj możesz wyrazić swoje opinie i sugestie na temat działania forum.

Moderator: Moderator

Ostrzeżenia przed nieuczciwymi użytkownikami !!!

Postprzez Skaktus » 2 lip 2010, o 17:50

Witam.

Mam dziwną sytuację z użytkownikiem forum. Zamówiłem część do auta, która nie miałą 2 elementów mimo opisu że jest sprawna itp. Elementy miały być dosłane, oczywiście minął ponad tydzień, nic nie dostałem. Sprzedawca twierdzi że wysłał, ale nie ma pokwitowania bo nie wysłał ani poleconym ani paczką tylko...zwykłym listem...

Gdzie taką osobę zgłaszać ? W jej temacie o częściach wpisać ?

Nie chcę żeby inni byli rozczarowani. Ja jestem.
Mirafioli
Skaktus
Badacz tematu
 
Posty: 247
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 22:00
Lokalizacja: Nysa

Ostrzeżenia przed nieuczciwymi użytkownikami !!!

 

Postprzez oizo » 2 lip 2010, o 18:37

zalatwiaj sprawy przez allegro bo tu raczej nikt sie w to nie bawi.
oizo
 

Postprzez swatu » 2 lip 2010, o 18:52

Spróbuj skontaktowac sie jeszcze z tym uzytkownikiem moze jakos dojdziecie do ugody.
To nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz , ze jeden drugiego oszukuje.
:wstyd:
Avatar użytkownika
swatu
VIP
 
Posty: 4695
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 16:18
Lokalizacja: TKN Końskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Sivy » 2 lip 2010, o 23:21

Skaktus napisał(a):Gdzie taką osobę zgłaszać ?


Na Policje, nie wazna jest kwota.

Zglaszasz oszusztwo internetowe, drukujesz wszystkie PW, strony z jego oferta, przelew bankowy lub internetowy itd.
Jak pobuja sie po swojej komendzie wyjasniajac cale zamieszanie, to moze drugi raz pomysli, ze nie oplaca sie za pare zlotych oszukiwac ludzi. Ja na tym forum tez zostalem oszukany, administracja nie ponosi odpowiedzialnosci, wiec zrobilem to co napisalem Tobie wyzej. Pzdr.
Alten VW Fück Opel ~VAGSTYLE~
Avatar użytkownika
Sivy
Members
 
Posty: 880
Dołączył(a): 25 cze 2008, o 10:00
Lokalizacja: Güttstadt

Postprzez swatu » 3 lip 2010, o 17:56

Sivy napisał(a):Na Policje, nie wazna jest kwota.
z tym sie zgodze moze to pomóc tez miałem akcje z gosciem z allegro jak mi grill wysyłała ponad miesiac i wkoncu nie wysłał ,miałem jego dane nr. tel do firmy i zgłosiłem im to.Po tyg grill doszedł z gratisami i przeprosinami :)
Avatar użytkownika
swatu
VIP
 
Posty: 4695
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 16:18
Lokalizacja: TKN Końskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez gaceq » 3 lip 2010, o 22:17

To ja już mogę odradzić wam pana z alle.. sprzedającego części z golfa III GTI http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=12859507 zakupiłem dywaniki z golfa poza aukcją iniestety zero kontaktu. Fałszywy telefon i ogólnie rzecz biorąc uganianie się za jakąś ciotą :/
Avatar użytkownika
gaceq
Badacz tematu
 
Posty: 199
Dołączył(a): 5 lip 2009, o 18:41
Lokalizacja: Starachowice

Postprzez jedrekk » 20 sie 2010, o 21:53

dzien dobry.... musze opisac smutną sytuację, jaka spotkała mnie na forum, własciwie po raz pierwszy...

Zakupiłem od user Adek19 szeroki orginalny hokej do golfa mk3...... przesłał foty, fakt hokej szeroki, ale okazuje się ze jedna połowka od golfa a druga od .... vento.... hokej na aucie nie lezy wogole, jedna strona odstaje i jest za długa (wiadomo z vento)...

user ADEK19 twierdzi ze sprzedawał do golfa bo taki kupił, ze pięknie pasuje do golfa (połowe mocowań ma wycięte zeby wogole do golfa pasował jako tako)

.... w kolejnej wiadomości pisze ze jednak widzialem na foto co brałem..... ale dziwnie przez allegro wystawic nie chce.... bo po co, przeciez nie oszukam.... zaryzykowałem i nadziałem się...

jakby to było 50zł to posłał bym mu 100 chu@#^ i by się skończyło... ale zapłaciłem znacznie więcej, dlatego tez opis trafia tutaj... sprawa trafia na policję w poniedziałek z całym opisem mailami itp... trzeba tępic nieuczciwych sprzedawców!
Ostatnio edytowano 20 sie 2010, o 23:24 przez jedrekk, łącznie edytowano 1 raz
jedrekk
Czytacz
 
Posty: 65
Dołączył(a): 10 gru 2008, o 12:52
Lokalizacja: Przemyśl

Postprzez killah » 20 sie 2010, o 21:56

możesz wrzucić linka gdzie adek dał ogłoszenie ? i nie bluźnij

ja znalazłem tylko aukcję gdzie adek sprzedaje połówkę hokeya za 50 zł
killah
 

Postprzez jedrekk » 20 sie 2010, o 21:59

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 3#p4264313

killah, przyjacielu, naprawde zrozum mnie, to jest szczyt hamstwa wciskac taka ciemnotę!!!!!!!!!!!!!!!! sorki z góry za niecenzuralne texty ale mnie nosi....

dopiero teraz zauwazylem ze w lewej czesci są poucinane zaczepy... a miał byc igła i wogole zadbany, a nosi ślady styrania....
jedrekk
Czytacz
 
Posty: 65
Dołączył(a): 10 gru 2008, o 12:52
Lokalizacja: Przemyśl

Postprzez Adek19 » 20 sie 2010, o 22:03

Przepraszam jestem obrazony to podlega juz artykułom i nie słusznie oskarżony i pomowiony przez allegro nie chciałem wystawiać zeby omina nie potrzebnej prowizji .. co do zdjeć podstawiam strone viewtopic.php?f=119&t=348092 zamieszczenie ogłoszenia było wszystko przedstawione na fotkach chyba jezeli ktos coś kupuje to najpierw oglada to na zdjeciach .. ten hokey był kupiony od uzytkownika tego forum Joker umnie na aucie wszystko było idealnie i taki sprzedałem http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/784 ... 79349.html przedstawiam fotke ..jest to nie zrozumiałe przez tego uzytkownika takie roszczenia jakie mi przedstawia i kolega zapłacił za niego 130zł w tym przesyłka jezeli szuka ideału ale nie za taka cene nowy kosztuje znacznie znacznie wiecej . Ja zmuszałem nikogo do kupna tego hokeya

[ Dodano: 2010-08-20, 22:07 ]
a chyba widać wszystko dokładnie na zdjeciach nie denerwój się chłopak ale na przyszłośc oglada sie zdjecia towaru decydujac się na zakup towaru nie ma sie puzniej rozszczen a puzniej tak własnię sie dzieje
Avatar użytkownika
Adek19
Members
 
Posty: 1240
Dołączył(a): 14 mar 2008, o 19:38
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Postprzez jedrekk » 20 sie 2010, o 22:08

faktycznie, pieknie odstaje przy kratce i na koncu... bo jest za długi!!!!!!!!!!!!!!!

Adek napisał(a):Ja zmuszałem nikogo do kupna tego hokeya
jasne, ale zachwalac ze igła to portafiles... tak prosto sie to nie skończy!

hokej miał byc do golfa gti a nie jest!!!!!!!!!!!!!! to chyba wystarczy...
jedrekk
Czytacz
 
Posty: 65
Dołączył(a): 10 gru 2008, o 12:52
Lokalizacja: Przemyśl

Postprzez killah » 20 sie 2010, o 22:09

rozumiem że to że są wycięte zaczepy mogło zostać pominięte przez Jędrka ale to że jest od vento to np ja tego po fotach nie widzę i nadal nie mogę się dopatrzeć. Wg mnie brak tak istotnej informacji to wina Adka

nie wiem czy forum może coś pomóc w tej sprawie. Na pewno podziała to jako ostrzeżenie co do użytkownika Adek. Niech się administracja wypowie.
killah
 

Następna strona

- - -



Powrót do Sugestie i uwagi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość