zlot GOLF 3 KLUB POLSKA

Zloty i Spoty Volkswagen Golf 3 ogólnopolskie i zagraniczne.

Moderator: Moderator

Czy wziąłbyś/wzięłabyś udział w forumowym zlocie?

Ankieta wygasła 25 maja 2014, o 21:34

TAK
29
100%
NIE
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 29

Postprzez palio » 25 lis 2014, o 22:30

Czemu nie Jestem jak najbardziej za. Vento i Golf 3 to prawie to samo.
Pozor dobra robota ;-)
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

 

Postprzez wojtas83 » 25 lis 2014, o 23:33

Witam wszystkich kolegów z forum. Po informacji od kolegi Pozor, na moim rodzinnym forum http://forum.vwvento.org/index.php prześledziłem temat odnośnie waszego zlotu i pozwolę sobie podzielić się swoimi doświadczeniami w organizacji zlotu.
A więc tak:
1. Liczba osób biorących udział w głosowaniu na temat udziału w zlocie nigdy nie odzwierciedla liczby późniejszych zlotowiczów, ponieważ ludzie odpadają już po wybraniu terminu zlotu, później przy wpłacaniu zaliczek na zlot w celu rezerwacji terminu i miejsc w ośrodku, a potem jeszcze przy wpłacaniu całej sumy na miejscówki, aczkolwiek to jeszcze nie koniec bo bywają również przypadki, że ktoś zapłaci wszystko i tak nie pojawi się na zlocie choć to już raczej przypadki losowe.
2. Przydało by się żeby wszyscy zainteresowani zorientowali się czy są w stanie załatwić jakieś nagrody czy też upominki dla biorących udział w zlocie, bo na naszych skromnych zlotach raczej nie było osoby która nie zdobyła by jakiejś nagrody lub upominku (jakaś chemia motoryzacyjna itp.) Choć grubsze nagrody też się zdarzały. Ale to już kwestia znalezienia sponsorów co zawsze nie jest łatwe.
3. Uważam że nie liczy się ilość aut i ludzi na zlocie, bo w ostatnich trzech latach na zlotach vento jest bardzo kameralnie i to jest duża zaleta, ponieważ jest spokój i rodzinna atmosfera.

Chyba nie muszę dodawać że i nasza społeczność pewnie będzie za integracją z posiadaczami golfów(czyt. vento hatchback :-D )
Avatar użytkownika
wojtas83
Berbeć
 
Posty: 19
Dołączył(a): 25 cze 2012, o 21:13
Lokalizacja: Warka

Postprzez pawelus6 » 26 lis 2014, o 01:04

wojtas83 napisał(a):Chyba nie muszę dodawać że i nasza społeczność pewnie będzie za integracją z posiadaczami golfów(czyt. vento hatchback :-D )


A ja mam Vento Variant :/



Co do zlotu to do całego tekstu się zgadzam, plus druga informacja póki jesteśmy na etapie planowania wszystkiego, pamiętajmy że w czerwcu też jest organizowany VAG Nysa więc trzeba uważac zeby terminy nie wypadły te same wiadomo dlaczego, dużo osób moze odpąśc ze względu na Nysę, ja szczerze mówiąc też miałbym bliżej do Nysy anizeli do Łodzi na zlot. Jeżeli bedą to dwa osobne terminy to miejmy nadzieję frekwencja będzie większa.
Mój golf Variant
AAZ: KKK K14~1.5Bar, Skrzynia CTN(TDi), dół TDi.
Avatar użytkownika
pawelus6
Gaduła
 
Posty: 575
Dołączył(a): 17 cze 2012, o 18:49
Lokalizacja: Śląsk, Knurów
Rocznik: 0
Silnik: Dziala
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez edward_k » 26 lis 2014, o 10:22

fajnie że coś ruszyło, ja się na to piszę ;-)
Avatar użytkownika
edward_k
VIP
 
Posty: 680
Dołączył(a): 27 maja 2013, o 11:02
Lokalizacja: Katowice
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez maximus_spi » 26 lis 2014, o 19:18

Fajnie ze cos sie ruszyło chociaz mam mieszane uczucia ze to sie może udac...choc termin odległy to jesli by wszystko sie potoczyło w dobrym kierunku to na 99% pisałbym sie na to...jak to ktos napisał na forum vento lepiej jechac na mniejszy spokojny kameralny zlot w swoim gronie. :-)
Avatar użytkownika
maximus_spi
Gaduła
 
Posty: 581
Dołączył(a): 14 lip 2012, o 10:43
Lokalizacja: SPI
Rocznik: 95
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez palio » 29 lis 2014, o 10:54

Jedyne wolne miejsce w RAFIE to 5-7 czerwca.
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez marcinwv » 29 lis 2014, o 13:41

Proszę się deklarowac czy pasuje termin, pozostaje jedna kwestia której się obawiam co do.rafy od.drogi asfaltowej trzeba tam dojechać tzw polna :dobani: z 1 km nie jest tragiczna ja swoim przejechałem na miękko ale.wole poinformować was o tym ponieważ nie znalazłem nic innego w mojej okolicy żeby tym się zająć po części, chociaż bardziej martwi mnie ilość użytkowników zainteresowanych w temacie :-/
Avatar użytkownika
marcinwv
Gaduła
 
Posty: 475
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 00:49
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez maximus_spi » 29 lis 2014, o 14:27

co do drogi polnej to nie problem,najwyzej wynajmiemy lawete:)) najwiekszym wlasnie problemem moze byc ilosc zainteresowanych
co do mnie to mi tam termin pasuje.
Avatar użytkownika
maximus_spi
Gaduła
 
Posty: 581
Dołączył(a): 14 lip 2012, o 10:43
Lokalizacja: SPI
Rocznik: 95
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez marcinwv » 29 lis 2014, o 14:42

Czyli już może z 6 nas jest :-D co do drogi to nawet każdy może wziąść w razie w kawałek deseczki to sami ulozymy dojazd hehe :lol: może mało ludzi zagląda w ten temat?
Avatar użytkownika
marcinwv
Gaduła
 
Posty: 475
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 00:49
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez OsaBDG » 29 lis 2014, o 21:03

Mi tam pasuje i tak będzie trzeba wolne w pracy wziąć :) a no i pewnie będę chciał się do kogoś przykleić gdzieś w pobliżu Bydgoszczy wiadomo w kilku raźniej przekulać się na glebie przez przeszkody :hyhy:
OsaBDG
Czytacz
 
Posty: 43
Dołączył(a): 1 lip 2014, o 21:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez hanawald » 29 lis 2014, o 21:10

ja w marcu dopiero będe wiedzial jak z wolnym u mnie w pracy ;-)
Avatar użytkownika
hanawald
Members
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 15:17
Lokalizacja: dobrzyn nad wisłą CLI
Rocznik: 97
Silnik: 1.9 tdi
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez palio » 29 lis 2014, o 21:11

Ja w czerwcu odpadam. Najlepiej w wakacje. Zabrałbym ze sobą całą rodzinkę
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do ZLOTY OGÓLNOPOLSKIE I ZAGRANICZNE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości