VAG-Nysa 2010

Zloty i Spoty Volkswagen Golf 3 ogólnopolskie i zagraniczne.

Moderator: Moderator

Postprzez michalqqr » 2 cze 2010, o 22:34

kajtek, co się znowu stało :/ ale na Nyse musisz dotrzeć choćby z buta daleko nie masz ;-)
Avatar użytkownika
michalqqr
Gaduła
 
Posty: 497
Dołączył(a): 8 lut 2009, o 14:03
Lokalizacja: Opole

 

Postprzez opolanin » 2 cze 2010, o 22:45

WRRRR............... :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly:
opolanin
 

Postprzez devil279 » 2 cze 2010, o 23:09

koledzy z bielska gdzie można do was dołączy ??
devil279
Czytacz
 
Posty: 93
Dołączył(a): 29 sie 2008, o 18:23
Lokalizacja: jejkowice/Rybnik

Postprzez shibbyOP » 2 cze 2010, o 23:10

PiJey88 napisał(a):nie doszły mi dystanse i nie mam jak założyć kół :wstyd: :wstyd: :wstyd:

przyjedź na tych co masz przecież liczy się zabawa, spotkanie, integracja a nie tylko samochód :(

kajtek, ciebie też to się tyczy :P
Avatar użytkownika
shibbyOP
Gaduła
 
Posty: 607
Dołączył(a): 27 gru 2008, o 11:30
Lokalizacja: Opole // Niemodlin
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez opolanin » 2 cze 2010, o 23:13

napiszę tyle wpadam tylko na sobotę na kilka godzinek
opolanin
 

Postprzez PiJey88 » 2 cze 2010, o 23:16

shibbyOP napisał(a):przyjedź na tych co masz przecież liczy się zabawa, spotkanie, integracja a nie tylko samochód

zimówki to nie za dobry pomysł na wycieczkę ponad 400km :dobani:
Niestety odpadam :zdegustowany:
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez kajtek » 3 cze 2010, o 00:37

od początku było pewne że sporo osób się wykruszy z tego forum, na szczęście będzie dobra frekwencja i masa autek oraz osób z forum.vwgolf.pl będzie :)
opolanin napisał(a):napiszę tyle wpadam tylko na sobotę na kilka godzinek

jesli zostaniesz na noc to ja też myslę że bym był i chlapneli bysmy coś razem a jesli zamierzasz przyjechac tylko na chwile to nie wiadomo czy się w ogóle zobaczymy ehhh :zly:
shibbyOP napisał(a):kajtek, ciebie też to się tyczy
ja tak czy tak jakoś zlot odwiedzę ;-) w prawdzie miało być inaczej ale teraz mysle że choćby skromnie i na chwilę, chocby na nogach ale będę bo taka imprezka dla mnie tylko raz do roku, ale nadal powaznie myślę żeby z rozwaloną szybą przyjechać, wjechać na hamownie i pozniej bawic sie do niedzieli ;-)
Avatar użytkownika
kajtek
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 12:49
Lokalizacja: ONY Opolskie, NYsa
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez LeszekGT » 3 cze 2010, o 01:56

Ciekaw jestem czy na Majóvwkę też tyle osób się napali, bo nie rozumiem oburzenia osób z okolic Opola i Nysy. Nie oszukujmy się - lokalizacja jest dla niektórych nieco niekorzystna, a raczej korzystna tylko dla południa Polski. Też bym chciał zobaczyć dużo osób z forum na zlotach zlokalizowanych centralnie, ale zdaję sobie sprawę, że są rzeczy ważne i ważniejsze. W przypadku PJa, kiedy auto nie skończone i trzeba wlec się na stalówkach z zimówkami spory kawał, też bym zrezygnował.

Jeszcze są inne zloty. Może się zobaczym ;)
Avatar użytkownika
LeszekGT
VIP
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 11 lut 2009, o 17:59
Lokalizacja: WZ

Postprzez sylwek231987 » 3 cze 2010, o 04:44

no nie stety mnie też nie będzie autko nie gotowe no i główna przyczyna brak floty na bajure nie stety w tym roku znowu nie wypali :(
sylwek231987
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 maja 2010, o 18:05
Lokalizacja: Grudza

Postprzez kajtek » 3 cze 2010, o 12:07

LeszekGT napisał(a):Ciekaw jestem czy na Majóvwkę też tyle osób się napali, bo nie rozumiem oburzenia osób z okolic Opola i Nysy. Nie oszukujmy się - lokalizacja jest dla niektórych nieco niekorzystna


Dlatego ja jak wiem że lokalizacja Majóvwki mi nie odpowiada to nie piszę ze tam będę ;-) po za tym nikt sie nie oburza, bo wiadomo było od początku że pewna grupa osób z tego forum sie wykruszy i nikt z tego powodu się nie robi problemu, kto będzie chciał ten zawita, a kto nie może lub nie chce to nie musi :-)
Avatar użytkownika
kajtek
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 12:49
Lokalizacja: ONY Opolskie, NYsa
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez opolanin » 3 cze 2010, o 12:14

kajtek, przyjadę po Ciebie brachu
opolanin
 

Postprzez kajtek » 3 cze 2010, o 12:57

możesz, o ile nie porwę sie swoim, przeciez mam tylko 5 km ;-)
Avatar użytkownika
kajtek
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 12:49
Lokalizacja: ONY Opolskie, NYsa
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do ZLOTY OGÓLNOPOLSKIE I ZAGRANICZNE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości