rozpórka przednich kielichów

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

rozpórka przednich kielichów

Postprzez Opik » 26 lut 2012, o 00:25

Czy miał ktoś może do czynienia z tą rurką? Ta Technix
Bo chciałbym na wiosnę założyć żeby dać trochę budzie odpocząć, ale nie wiem czy warto się w tą konkretną pchać. Ew jakąś alternatywę dobrą która nie zrujnuje portfela. W rajdach nie jeżdżę, także nie potrzebuje żadnego kosmosu ;-)
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

rozpórka przednich kielichów

 

Postprzez palio » 26 lut 2012, o 09:26

Ja mam takową zamontowaną w swoim aucie. Jak na razie jest ok.
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez ER77 » 26 lut 2012, o 10:36

Opik, Mistrzu kadrowania ;-) Śmiało montuj. Widzę na rurkę jak ją zwiesz hehe jest promocja, to proponuję od razu zaopiekować się tyłem, pewnie też w promocyjnej cenie. Nie jest to sprzęt do rajdowania ale trochę sztywności na pewno karocy doda. No i + 10 do wizerunku hehe Jak to kiedyś wyczytałem na forum:

Żeby sztywna była furka, w furce musi być rozpórka hehe ;-)


Obrazek Obrazek

W Syncro po montażu i eksploatacji w sezonie 2011 nie zauważyłem aby cokolwiek się działo na minus.
Avatar użytkownika
ER77
Badacz tematu
 
Posty: 392
Dołączył(a): 23 cze 2010, o 20:58
Lokalizacja: SYNCRO GT

Postprzez Opik » 26 lut 2012, o 11:56

Wyczuwam ironię z tym kadrowaniem :lol:
Przód idzie na bank, co do tyłu to mam mieszane uczucia, bo jednak czasem złożona kanapka się przydaje. Nie wiem co z dołem z przodu zrobić, w sumie tam sama konstrukcja zawieszenia robi za małą rozpórkę
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez thomasg » 26 lut 2012, o 13:09

u mnie wiosną zawita rozpórka w stylu tej u EiR HotTeam, , niestety będzie stalowa przez co na pewno mi koni ubędzie :lol: , co do tylnej to właśnie
Opik napisał(a):jednak czasem złożona kanapka się przydaje
:zdegustowany:
był MÓJ DRAGOONGREEN jest Borówka VARIANT
Avatar użytkownika
thomasg
Gaduła
 
Posty: 508
Dołączył(a): 26 mar 2011, o 16:17
Lokalizacja: 44-335

Postprzez ER77 » 26 lut 2012, o 14:12

Wyczuwam ironię z tym kadrowaniem :lol:

Raczej ironicznie ,żartobliwie Opiku-fotografiku hehe (Rejs :hyhy: )
Nie wiem co z dołem z przodu zrobić

Mam wrażenie że to tylko zabieg estetyczny przy naszym nie wyścigowo-wyczynowym stylu jazdy, ale przyznaję że sam rozważałem montaż dolnej rozpórki w Red Syncro.

Tylna też dodaje sznytu hehe Ale rozumiem, użyteczność uber alles. Jestem z Żonką tym szczęśliwcem że w Żoninym Syncro wozimy co najwyżej takie nie za duże pakunki:

Obrazek

Czego i Wam Panowie jak najszybciej życzę :-)

Ale w czarnuchu rozpórki na tył nie budziet z powodów jak wyżej ;-)
Avatar użytkownika
ER77
Badacz tematu
 
Posty: 392
Dołączył(a): 23 cze 2010, o 20:58
Lokalizacja: SYNCRO GT

Postprzez Opik » 26 lut 2012, o 22:06

Oj użyteczność użytecznością, rodzice mają Volviacza kombi z hakiem więc w razie czego mogę trochę rzeczy przewieźć jak się uprę :lol:
Tylko czasem Golfiszcze robi za małego campera, a wtedy już takie urządzenie nieco ogranicza.

W ogóle czy ktoś kto ma założoną rozpórkę z tyłu, albo miał styczność z tym urządzeniem jest w stanie powiedzieć czy cokolwiek to dało?
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez ER77 » 26 lut 2012, o 22:57

Opik napisał(a):W ogóle czy ktoś kto ma założoną rozpórkę z tyłu, albo miał styczność z tym urządzeniem jest w stanie powiedzieć czy cokolwiek to dało?


W moim przypadku na pewno zajebiście poprawiło agro-tjunerskie samopoczucie ;-) hehe
Avatar użytkownika
ER77
Badacz tematu
 
Posty: 392
Dołączył(a): 23 cze 2010, o 20:58
Lokalizacja: SYNCRO GT

Postprzez Opik » 26 lut 2012, o 23:49

No to podstawa, wiadomo że jest to też świetne miejsce do zamocowania uchwytów do wieszania siatek z zakupami i choinek zapachowych.
A trzeszczenie plastików na dołkach? Chociaż z tyłu cokolwiek trzeszczy? :niepewny:
Albo lepiej wchodzi w zakręty? Mniej się wychyla? Idzie sam bokiem? COKOLWIEK? :lol:
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez BialyUst » 27 lut 2012, o 00:14

rozpórka rozpórce nie równa ale jak juz mowa o tyle to na pewno poprawia troche:) nie gnie sie buda szczególnie przy mocnej glebie i betonie
Avatar użytkownika
BialyUst
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 3 lis 2008, o 21:31
Lokalizacja: GSL

Postprzez ER77 » 27 lut 2012, o 00:29

No powiem Ci Opik że Syncro chodziło bokiem i przed montażem rozpórek, co prawda nie samo ale ze mną za sterem hehe
Jak pisze Biały, coś tam na pewno rozpórka usztywnia budę eliminując, częściowo przynajmniej skrzypienie plastików. Siła auto sugestii może być na tyle duża że po zamontowaniu aluminiowej rozpóry dla amatorów ;-) , poczujesz ciszę niczym w Bentleyu, a właściwości trakcyjne będą niczym w Ferrari hehe
Montuj Opik alu rurkę bez stresu, satysfakcja gwarantowana o ile masz bujną wyobraźnię ;-) hehe
Jak pisałem wcześniej na pewno będzie +10 :devil2: do wizerunku.Resztę subiektywnie ocenisz osobiście :ok:

[ Dodano: 2012-02-26, 23:32 ]
Opik napisał(a): W rajdach nie jeżdżę, także nie potrzebuje żadnego kosmosu ;-)
Avatar użytkownika
ER77
Badacz tematu
 
Posty: 392
Dołączył(a): 23 cze 2010, o 20:58
Lokalizacja: SYNCRO GT

Postprzez Opik » 27 lut 2012, o 01:08

No to niech się ciepło zrobi to zamontuje. Odizoluje jeszcze stożek od silnika i zrobię mu napływ świeżego, chłodnego powietrza to już w ogóle będę dokonywał brutalnego aktu seksualnego na ABFach co najmniej :lol:
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Następna strona

- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości