Chciałbym kupic Golfa 3 GTI Pomocy

Kupujesz Golfa ? - Tu uzyskasz odpowiedzi na pytania, które Cię dręczą przed jego zakupem.

Moderator: Moderator

Postprzez Rezik » 17 kwi 2014, o 00:14

GrInChH, dopiero rozpoczynasz przygodę z 4 kółkami, jeszcze nie masz nawet prawa jazdy.. proponuję najpierw rozglądać się za 1.9 TD a nie GTI.. Piszesz że chcesz autko na 20 lat.. przy tym silniku nie wróże Ci tyle.. Kup na początku autko, nad którym na pewno zapanujesz i które nie będzie Cie kusiło do wariacji bo przykro to pisać ale takich jak Ty to już wielu pochowali.. Ja Ci źle nie życzę z całego serca dobrze, ale przemyśl jeszcze sprawę bo jak dla mnie robisz durnotę, też mnie proszę nie brać za starego marudnego dziadka bo do takich nie należę ;), ale trochę rozsądku trzeba mieć.

pozdrawiam.
Rezik
Berbeć
 
Posty: 15
Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 22:40
Lokalizacja: Lubuskie

 

Postprzez Banita95 » 17 kwi 2014, o 00:25

Rezik, Tutaj muszę ci prawdę przyznać ale 1.9td można podkręcić i też ciągnie jeżeli będzie miał trochę oleju w głowie to nie będzie przesadzał w sumie 1 auto najbardziej się pamięta
Avatar użytkownika
Banita95
Members
 
Posty: 860
Dołączył(a): 3 lis 2013, o 00:34
Lokalizacja: Pasłęk
Rocznik: 99
Silnik: 2.3
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez drewnom » 17 kwi 2014, o 08:35

Banita95 napisał(a):w sumie 1 auto najbardziej się pamięta
Tylko żeby to nie było "najkrótsze".

Serio ktoś kto nie ma oleju w głowie szybko straci auto.

Wiem po sobie. Auto rodziców (na szczęście było kupione takie tylko aby było - laguna I) skasowałem na drzewie bo brak mi było ogłady zimą.
Avatar użytkownika
drewnom
Badacz tematu
 
Posty: 245
Dołączył(a): 10 paź 2013, o 18:14
Lokalizacja: Przedecz

Postprzez GrInChH » 17 kwi 2014, o 09:21

Racja Racja Miałem Kiedys już przeżycie Spore Bo malo brakowało a bym Zginoł szczescie mialem Na Motorze sie rozibilem bo Babka mi pierwszenstwo wymusiła. I to mnie Dużo nauczyło.

Także moja Brawura na drodze jest znikoma ponieważ wiem czym to Grozi Niektórzy nie wiedza co to jest widziec prawie że swoją śmierć i jak jeżdżę to do dzisiaj czasem to wraca Uraz jednakże zawsze Zostaje W muzgu taka jest prawda. Także CHciał bym kupic Jeden Samochod i na długi długii Czas. I silnik Odpowiedni też. Z samochodem miałem do czynienia Sporo Juz dobry Pare Lat.


A więć Napiszczie Mi Szczerze Jaki Silnik wybrac Najlepiej 2.0 V8 GTI / 1.9 TDI / 1.6 Gt / 1.8 ??
GrInChH
Berbeć
 
Posty: 10
Dołączył(a): 10 kwi 2014, o 19:31
Lokalizacja: Wejherowo

Postprzez drewnom » 17 kwi 2014, o 09:52

Oj kolego powiem Ci że przeżycia na moto, a samochodem to co innego.

Ja moto jeździłem 3 lata (nie skuter) Varadero 125 - czyli motorek już poważniejszy, dużo szybszy. Miałem wiele wiele sytuacji w których ktoś mi zajechał drogę itp i musiałem uciekać.

Ale co z tego, 2 miechy po odebraniu prawka (zimą) zlekceważyłem warunki pogodowe i byłem chorak "NO PRZECIEŻ JADĘ WOLNO JAK NA TE WARUNKI !!!" i też cudem samochód obrócił się z moich drzwi i uderzyłem tyłem - tak mocno że słupek się przesunął i auto było do kasacji.
Avatar użytkownika
drewnom
Badacz tematu
 
Posty: 245
Dołączył(a): 10 paź 2013, o 18:14
Lokalizacja: Przedecz

Postprzez Rezik » 17 kwi 2014, o 10:06

Ja przyznam że z motoryzacją mam duże doświadczenie mam prawojazdy od A do CE, kilka lat jeździłem na ciężarówkach, jeździłem na motorze (obecnie nie mam ale odkładam na honde CFB 600 :)) na osobówkach, każdym pojazdem jeździ się inaczej i każdego trzeba się nauczyć, myślę że GTI na pewno nie będzie odpowiednie dla początkującego kierowcy. Nie wiem czy kolega pracuje czy nie, ale pamiętać trzeba że auto to wydatki, trzeba to też kalkulować, ubezpieczenie, paliwo, części itp, dobrze przemyśl jeszcze sprawę odnośnie wyboru :)

pozdrawiam.
Rezik
Berbeć
 
Posty: 15
Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 22:40
Lokalizacja: Lubuskie

Postprzez Paweu » 17 kwi 2014, o 12:15

GrInChH napisał(a):Jaki Silnik wybrac Najlepiej 2.0 V8 GTI / 1.9 TDI / 1.6 Gt / 1.8


Gti to nie typ silnika...

Co do reszty dyskusji.. Nie trzeba posiadać wielkich pojemności pod maską by zejść z tego świata szybciej niż inni.

A no i autor tematu niech najpierw nabędzie odpowiednie uprawnienia. A potem wybiera auto. Bo co post to inna koncepcja.

A i nie V8 , tylko 8v lub 16v . ;-)
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Zakup kontrolowany - Kupujemy Golfa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości