woda pod fotelem

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

woda pod fotelem

Postprzez mietek » 2 mar 2008, o 19:12

no mam dalej ten sam problem z woda pod fotelem pasarzera czytalem inne posty ale niema sensownych odpowiedzi tyle wiem ze to zatkane kanaliki odprowadzajace wode chcial bym sie tylko dowiedziec gdzie znajduja sie te wloty przy podszybiu tzeba cale porozbierac czy mozna sie tam dostac jakos sprytnie nie narobiac sie jakies fotki jak tam wyglada to bym byl niezmiernie wdzieczny musze to zrobic bo nerwicy dostaje ztym powoli
mietek
Badacz tematu
 
Posty: 166
Dołączył(a): 22 sty 2008, o 13:31
Lokalizacja: oldenburg

woda pod fotelem

 

Postprzez piotr0488 » 2 mar 2008, o 20:17

jak otworzysz maske i sciagnisz plastik na podszybiu to beda takie pastiki okragle... nieraz ich niema i dlatego woda dostaje sie do kabiny... ja w golfie ktorego mialem wczesniej tez mi woda wlatywala do kabimy... zakleilem dziury i nie cieklo.. :-D
piotr0488
Members
 
Posty: 1314
Dołączył(a): 24 sty 2008, o 00:39
Lokalizacja: Lędyczek
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez sebaaaaaaaa__ » 5 mar 2008, o 16:39

jak masz szyber dach to pewnie wina kanalikoch odprowadzajacych wode z szyber dachu. one znajduja sie jak otworzysz drzwi to przy zawiasie taki czarny dzyndzel wystaje. jezeli chcesz to przeczyscic musisz odkrecic dolnu schoweg i bedziesz mial wszystko jak na talerzu pozdrawiam
sebaaaaaaaa__
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 lut 2008, o 17:16
Lokalizacja: Płock

Postprzez dragonxp3001 » 10 mar 2008, o 02:26

zobacz pod auto powinny znajdować się tam korki fabryczne ja miałem problem ale przy kierowcy woda z pod koła lała na podwozie wybiło korek no i się wlewało nie jest ciekawie wsiadać do samochodu w którym woda chlupie ci pod nogami ja wyciągnołem całą tapicere zanim się skapnąłem że to ten głupi korek
dragonxp3001
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 mar 2008, o 02:14
Lokalizacja: bielany

Postprzez rzajdel » 9 kwi 2008, o 17:55

dragonxp3001 napisał(a):zobacz pod auto powinny znajdować się tam korki fabryczne ja miałem problem ale przy kierowcy woda z pod koła lała na podwozie wybiło korek no i się wlewało nie jest ciekawie wsiadać do samochodu w którym woda chlupie ci pod nogami ja wyciągnołem całą tapicere zanim się skapnąłem że to ten głupi korek


dragon mam podobny problem z tym ze myslalem ze to plyn chlodzacy sie tam wlewa. Niestety znalazlem wyciek na jednym z wezyow od parownika;/ A podloge mam dalej mokra i syf pod wykladzina. Na jakiej mniej wiecej wysokosci jest ten korek? Nie mam kanalu wiec ciezko mi pod auto wejsc i sprawdzic - moze namacam ta dziure?
Avatar użytkownika
rzajdel
Czytacz
 
Posty: 118
Dołączył(a): 28 sty 2008, o 17:48
Lokalizacja: Zgierz

Postprzez mietek » 9 kwi 2008, o 20:29

ja to zrobilem
powiedz gdzie masz wode pod prawa strona czy lewa to ci powiem z kad woda wlatuje bo spedzilem 2 tyg zanim znalazlem

[ Dodano: 2008-04-09, 20:31 ]
a z tym korkiem to bujda nim mozesz wyprowadzic conajmniej wode z auta jak naleje sie pelno a wlatuje gdzie indziej
mietek
Badacz tematu
 
Posty: 166
Dołączył(a): 22 sty 2008, o 13:31
Lokalizacja: oldenburg

Postprzez rzajdel » 9 kwi 2008, o 20:34

mietek napisał(a):ja to zrobilem
powiedz gdzie masz wode pod prawa strona czy lewa to ci powiem z kad woda wlatuje bo spedzilem 2 tyg zanim znalazlem

[ Dodano: 2008-04-09, 20:31 ]
a z tym korkiem to bujda nim mozesz wyprowadzic conajmniej wode z auta jak naleje sie pelno a wlatuje gdzie indziej


po stronie kierowcy - czyli lewa ;) Grzebalem pod wykladzina dywanowa ale nie widac sladow skad leci. Najprawdopodobniej pod tym wyciszeniem sie zbiera i pod nim leci. Tylko skad ;/
Avatar użytkownika
rzajdel
Czytacz
 
Posty: 118
Dołączył(a): 28 sty 2008, o 17:48
Lokalizacja: Zgierz

Postprzez mietek » 9 kwi 2008, o 20:50

no tobie leci z innej strony niz mi lecialo ale ci powiem tak popatz najpierw pod maske wyciagnij wilter pylkowy i wyczysc wszystko na okolo niego karzdy tu pisal ze niejest mozliwe ze tam sie woda nalewa ale to prawda tam zacieka mi wciekalo przez ten filter potem przez wentylatorek woda kapala na takie wyciszenie i sie lalo od gory sprawdz dobze czy niema tam pod nogami pasazera pod schowkiem mokro odczep takie wyciszenie tam sa kable i widac wentylarot od spodu. po 2 zobacz czy maszwszystkie te zaslepki na podszybiu na tym plastiku cosie styka z szyba tam bedzie cizaciekac jak niemasz tych zatzaskow jak to niezadziala to ci pomoge dalej szukac ale najpierw to sprawdz
mietek
Badacz tematu
 
Posty: 166
Dołączył(a): 22 sty 2008, o 13:31
Lokalizacja: oldenburg

Postprzez rzajdel » 9 kwi 2008, o 22:42

Przejrzalem wszystkie posty o mokrej podlodze - ale wszystkie dotycza strony pasazera - a tam mam suchutko ;/. Bede mial jutrochwilke czasu to moze zajrze w to podszybie. Ale jak mylem auto to mialem sucha podloge - tak mi sie wydawalo w kazdym badz razie. A ostatnio nie padalo u mine.
Avatar użytkownika
rzajdel
Czytacz
 
Posty: 118
Dołączył(a): 28 sty 2008, o 17:48
Lokalizacja: Zgierz

Postprzez mietek » 10 kwi 2008, o 21:05

nie jest gdzies post od strony pasarzera bo jak mialem ten problem to czytalem i wlasnie natrafilem na niego poszukaj jeszcze raz najlepiej mi sie wydaje ze wyczysc cale podszybie najpierw i poczekaj cosie bedzie dzialo bo moze byc cos takiego ze bedzie ci wlatywac tam kolo filtra a ciec po lewej stronie bo jak wyciagniesz filter pylkowy zauwazysz ze rant tego sie sklada z 2 blach tam niejest jedna blacha tylko 2 i wplywac moze pod pierwsza wlasnie tam i ciec na druga strone
mietek
Badacz tematu
 
Posty: 166
Dołączył(a): 22 sty 2008, o 13:31
Lokalizacja: oldenburg

Postprzez sth » 11 kwi 2008, o 22:06

mój golf to jedne wielkie jeziorko po wczorajszej podróży w mocny deszcz :|
pod kierowca mokro, pasażera mokro, z tylu od strony kierowcy woda jakby ktoś 5 L nalał i oczywiście po drugiej też woda tylko już nie tak :| i co tu robić ...
sth
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 5 sty 2008, o 20:06
Lokalizacja: PL

Postprzez mietek » 13 kwi 2008, o 03:04

przeczytaj wyzej conapisalem i to zrob wyczysc tam podszybie i filter zagladnij pod ten filter pylkowy napewno polowe problemu to rotwiaze
mietek
Badacz tematu
 
Posty: 166
Dołączył(a): 22 sty 2008, o 13:31
Lokalizacja: oldenburg

Następna strona

- - - Po zalaniu piwnicy konieczne jest natychmiastowe osuszanie ściany iniekcją krystaliczną, aby przywrócić równowagę i utrzymać ściany, mury suche. Środek Suchy Dom.



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości