Inna kierownica

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Inna kierownica

Postprzez golf 1.4 » 18 lut 2013, o 00:03

Witam. Mam kierownicę "banan", brzydka jest ona więc chcę ją zmienić na tą z poduszką ale ta z poduchą ma w innym miejscu klakson niż moja, bo w tej mojej klakson jest na środku a w tej z poduchą na bokach i czy to nie będzie jakoś kolidować ze sobą? czytałem na forum o przekładce kierownicy ale nigdzie nie wyczytałem o tym.
Avatar użytkownika
golf 1.4
Gaduła
 
Posty: 696
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 16:06
Lokalizacja: EL Łódź
Rocznik: 1993
Silnik: 1.4 ABD
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Inna kierownica

 

Postprzez Karol B. » 18 lut 2013, o 00:27

Śmiało zmieniaj, tylko pamiętaj żeby nowa kiera miała razem taśmę poduszki, bo dzięki niej jest przekazywany sygnał z przycisków na kierownicy ;-)


5.jpg
5.jpg (65.7 KiB) Przeglądane 1089 razy
Avatar użytkownika
Karol B.
Members
 
Posty: 1620
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 21:15
Lokalizacja: Podlasie-BSK

Postprzez golf 1.4 » 18 lut 2013, o 00:36

Aha i tą taśmę jakoś podpina się pod stary kabelek ze starej kiery? o ile jest tam kabel bo ja nawet tej starej kierownicy nie rozbierałem więc nie wiem jak to wszystko wygląda.
Avatar użytkownika
golf 1.4
Gaduła
 
Posty: 696
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 16:06
Lokalizacja: EL Łódź
Rocznik: 1993
Silnik: 1.4 ABD
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez MANIUNI » 18 lut 2013, o 08:50

Karol B. napisał(a):Śmiało zmieniaj, tylko pamiętaj żeby nowa kiera miała razem taśmę poduszki, bo dzięki niej jest przekazywany sygnał z przycisków na kierownicy ;-)


Kolego, moim zdaniem głupoty piszesz, ten pasek, który wychodzi z kierownicy, to taśma od poduszki kierownicy :lol: , a klakson działa na styk blaszki od manetki wraz z kierownicą bynajmniej mi się tak wydaję ;-) ale ta taśma to od poduszki jest :]

Aha i tą taśmę jakoś podpina się pod stary kabelek ze starej kiery? o ile jest tam kabel bo ja nawet tej starej kierownicy nie rozbierałem więc nie wiem jak to wszystko wygląda.

Taśmę podpinasz jak masz poduchy, ale pewnie nie będziesz jej miał, ponieważ nie masz sensora i innych pierdółek sugerując się, że masz kierownicę banana ;-) Taśmę możesz uciąć, lub schować, aby nie szorowała przy ruchach kierownicą :]
MANIUNI
Badacz tematu
 
Posty: 276
Dołączył(a): 22 lut 2012, o 19:14
Lokalizacja: pacanów

Postprzez pietrasiak2 » 18 lut 2013, o 08:59

MANIUNI napisał(a):
Karol B. napisał(a):Śmiało zmieniaj, tylko pamiętaj żeby nowa kiera miała razem taśmę poduszki, bo dzięki niej jest przekazywany sygnał z przycisków na kierownicy ;-)


Kolego, moim zdaniem głupoty piszesz, ten pasek, który wychodzi z kierownicy, to taśma od poduszki kierownicy :lol: , a klakson działa na styk blaszki od manetki wraz z kierownicą bynajmniej mi się tak wydaję ;-) ale ta taśma to od poduszki jest :]

Aha i tą taśmę jakoś podpina się pod stary kabelek ze starej kiery? o ile jest tam kabel bo ja nawet tej starej kierownicy nie rozbierałem więc nie wiem jak to wszystko wygląda.

Taśmę podpinasz jak masz poduchy, ale pewnie nie będziesz jej miał, ponieważ nie masz sensora i innych pierdółek sugerując się, że masz kierownicę banana ;-) Taśmę możesz uciąć, lub schować, aby nie szorowała przy ruchach kierownicą :]

Tak jest wystarczy kupić kierę nowego typu bez poduchy np taką

odkręcamy starą przykręcamy nową finito :-) :-)
Avatar użytkownika
pietrasiak2
Members
 
Posty: 2043
Dołączył(a): 29 gru 2011, o 09:52
Lokalizacja: stryków

Postprzez MANIUNI » 18 lut 2013, o 09:01

Kup jaka Ci się podoba i o nic się nie martw, bo wszystko będzie dobrze i będzie pasowało, oraz trąbiło jak Słoń Trąbalski :lol: :szok:
MANIUNI
Badacz tematu
 
Posty: 276
Dołączył(a): 22 lut 2012, o 19:14
Lokalizacja: pacanów

Postprzez golf 1.4 » 18 lut 2013, o 14:17

Ta bez poduchy nie podoba mi się :kwasny: a jak jest z poduchą to inaczej wygląda :-D Czyli co z tym klaksonem? nie chcę na darmo wywalać pieniądze :kwasny: Mi też wydaje się że tam są blaszki które się stykają, więc jak to zrobić żeby działało? może pojadę na szrot i obejrzę tą kierownicę.
Avatar użytkownika
golf 1.4
Gaduła
 
Posty: 696
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 16:06
Lokalizacja: EL Łódź
Rocznik: 1993
Silnik: 1.4 ABD
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Paweu » 18 lut 2013, o 14:39

Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez golf 1.4 » 18 lut 2013, o 14:55

Paweu_mk3, właśnie o taką odpowiedź mi chodziło. :-D a jakie są koszty obszycia kierownicy skórą? orientuje się ktoś po ile takowa usługa stoi?
Avatar użytkownika
golf 1.4
Gaduła
 
Posty: 696
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 16:06
Lokalizacja: EL Łódź
Rocznik: 1993
Silnik: 1.4 ABD
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Paweu » 18 lut 2013, o 14:58

golf 1.4 napisał(a):orientuje się ktoś po ile takowa usługa stoi?


carsdream.com ;-)
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez golf 1.4 » 18 lut 2013, o 14:59

Kurde, wy macie na wszystko odpowiedź :-D
Ale ja wolę coś z Łodzi, żeby było szybko i na miejscu ;-)

[ Dodano: 2013-02-18, 14:20 ]
A jeszcze mam pytanie. Czy ta kierownica nie będzie odstawać? bo wiem że przy kierownicy od golfa 4 bardzo odstaje i zostaje szpara :kwasny:
Avatar użytkownika
golf 1.4
Gaduła
 
Posty: 696
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 16:06
Lokalizacja: EL Łódź
Rocznik: 1993
Silnik: 1.4 ABD
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez MANIUNI » 18 lut 2013, o 16:10

golf 1.4 napisał(a):Kurde, wy macie na wszystko odpowiedź :-D
Ale ja wolę coś z Łodzi, żeby było szybko i na miejscu ;-)

[ Dodano: 2013-02-18, 14:20 ]
A jeszcze mam pytanie. Czy ta kierownica nie będzie odstawać? bo wiem że przy kierownicy od golfa 4 bardzo odstaje i zostaje szpara :kwasny:


Kup obojętnie jaką kierownice co Ci się podoba np. z golfa iii passata b3 lub b4 z polo pdejdzie lub jeżeli pytasz o golfa IV, to tylk kierownica z cabrio pasuje dobrze i nie odstaj, poniewaz tyl ma taki sam jak golf iii, oczywiscie mozna wlozyc z golf iv ale bedze szpara.

KLAKSON BĘDZIE DZIAŁAĆ :lol: :-o :!: :!: :!:

[ Dodano: 2013-02-18, 15:13 ]
golf 1.4 napisał(a):Paweu_mk3, właśnie o taką odpowiedź mi chodziło. :-D a jakie są koszty obszycia kierownicy skórą? orientuje się ktoś po ile takowa usługa stoi?


100zł obszycie kiery u mnie w Starachowicach u tapicera samochdowego i masz możliwość wyboru koloru skóry :-)
MANIUNI
Badacz tematu
 
Posty: 276
Dołączył(a): 22 lut 2012, o 19:14
Lokalizacja: pacanów

Następna strona

- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości