czarne plastiki CC czy co innego ?

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Postprzez Paweu » 6 sie 2013, o 21:18

miras200888 napisał(a):o co chodzi z tymi plastikami CC ?


Co w ogóle oznacza skrót CC?
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

 

Postprzez chomik » 6 sie 2013, o 21:19

VW Golf "Colour Concept"

rok modelowy 1995 do 1997

kraj: Niemcy

Ta edycja golfa występowała w kolorach: czerwony, zielony, żółty, niebieski, czarny i bazowała na następujących modelach: Golf, Golf Variant, GTI, VR6, Cabrio Avantgarde.

Wyposażenie:
-Alufelgi BBS"solitude" 6Jx15 z oponami 195/50 R15
-dwukolorowe wnętrze (czarny i kolor nadwozia)
-sportowe skórzane i podgrzewane fotele Recaro
-centralny zamek
-el. szyby
-przyciemnione kierunkowskazy na błotnikach

-srebrne tarcze zegarów z czarnymi cyframi i pomarańczowyni wskazówkami i logo VW na kierownicy w kolorze nadwozia

-boczne listwy z emblematem colour concept

-czarne wykończenia wnętrza (słupki, plastiki wokół podsufitki)
Ostatnio edytowano 6 sie 2013, o 21:20 przez chomik, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez miras200888 » 6 sie 2013, o 21:20

no to juz rozumiem :)
Avatar użytkownika
miras200888
Badacz tematu
 
Posty: 331
Dołączył(a): 16 sty 2010, o 19:48
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Paweu » 6 sie 2013, o 21:29

No a teraz Panowie. Wracamy do tematu:

Kod: Zaznacz cały
Co sądzicie ? Lepiej wstawić czarne plastiki z CC czy może jednak szkoda kasy i lepiej kupić strukturę do plastiku BOLL i pomalować ? A może jeszcze inaczej i obszyć słupki materiałem ? Co według was najlepiej ;) ?


Dziękuję i Pozdro. ;-)
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez chomik » 6 sie 2013, o 21:34

killah napisał(a):
chomik napisał(a):killah ale to ja sam siebie zacenzurowalem w stylu ale G(@$! albo L#$! .. itd ;] Dostałem ostrzeżenie na pw . Przyznaję sie ... nie wiedziałem ze za cenzuorwanie siebie samego są takie konsekwencje na naszym forum.... Jeżeli w takim stopniu zgorszyłem Ciebie Killah jak i resztę userów .... szczerze przepraszam . Jeżeli poczujesz się lepiej , twoja dusza i sumienie wrócą do świetności proszę adminów o 1PKT .


czuję się bardzo zgorszony Twoim zachowaniem. Są inne metody wyrażania swoich emocji i nie trzeba do tego używać brzydkich słów. Bardzo mi z tym źle że musiałem to czytać. Straty moralne poniesione przezemnie są niewspółmierne do wymierzonej Tobie kary ale ważne, że jednak ona nastąpiła. Mam nadzieję że przemyślisz swoje zachowanie i na przyszłość będziesz unikać tak nieprzyzwoitych słów.

Obrazek

musiałem :-P
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Siw3k » 6 sie 2013, o 21:37

dziś styknąłem się z CC ale tylko 4 sztuk tzn tył bez tych przednich za 4 dych kolo chciał
Moja była Golfina
Przeszłość Peugeot 406
Aktual tored MkIII
Avatar użytkownika
Siw3k
Members
 
Posty: 2181
Dołączył(a): 3 lut 2012, o 15:36
Lokalizacja: CTR
Rocznik: 2002
Silnik: 1.8T
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Pozor » 7 sie 2013, o 00:19

jak za 40 dychy to jak za darmo ;p
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

Postprzez Siw3k » 7 sie 2013, o 08:49

tak tylko przednich plastików co idą od deski nie znajdziesz samych musiałbyś te szare trysnąć farbą
Moja była Golfina
Przeszłość Peugeot 406
Aktual tored MkIII
Avatar użytkownika
Siw3k
Members
 
Posty: 2181
Dołączył(a): 3 lut 2012, o 15:36
Lokalizacja: CTR
Rocznik: 2002
Silnik: 1.8T
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez asiok » 12 sie 2013, o 07:14

Ja u siebie słupki, daszki i rączki malowałam, długo próbowałam trafić na jakiekolwiek czarne plastiki ale alledrogo, tablice itd świeciły pustkmi w tym temacie więc pomalowałam wszystko na czarno i wygląda ok, nic nie schodzi, nie odpada także myślę, że śmiało możesz malować i cieszyć się czarnym wnętrzem :D

plastiki z CC jak coś: http://allegro.pl/czarne-plastiki-color ... 18148.html
Avatar użytkownika
asiok
Badacz tematu
 
Posty: 215
Dołączył(a): 22 sie 2012, o 00:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Katowice / Norymberga
Rocznik: 1996
Silnik: 1.9 AFN
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Pro100 » 15 sie 2013, o 22:03

chomik napisał(a):
killah napisał(a):
chomik napisał(a):killah ale to ja sam siebie zacenzurowalem w stylu ale G(@$! albo L#$! .. itd ;] Dostałem ostrzeżenie na pw . Przyznaję sie ... nie wiedziałem ze za cenzuorwanie siebie samego są takie konsekwencje na naszym forum.... Jeżeli w takim stopniu zgorszyłem Ciebie Killah jak i resztę userów .... szczerze przepraszam . Jeżeli poczujesz się lepiej , twoja dusza i sumienie wrócą do świetności proszę adminów o 1PKT .


czuję się bardzo zgorszony Twoim zachowaniem. Są inne metody wyrażania swoich emocji i nie trzeba do tego używać brzydkich słów. Bardzo mi z tym źle że musiałem to czytać. Straty moralne poniesione przezemnie są niewspółmierne do wymierzonej Tobie kary ale ważne, że jednak ona nastąpiła. Mam nadzieję że przemyślisz swoje zachowanie i na przyszłość będziesz unikać tak nieprzyzwoitych słów.

Obrazek

musiałem :-P



Hmmm nie mogę znaleźć tej interesującej wypowiedzi :zly:

Co do samych plastików, ja również jestem w trakcie poszukiwania kompletu z cc do 5d wiem, że ciężki temat, ale z 2 strony musiał byś wydać pewnie te 100zł żeby porządnie pomalować te słupki jak nie więcej podkłady papiery ścierne coś do odtłuszczenia itd. Więc ja wychodzę z założenia, że ori po pierwsze lepiej wygląda, po drugie jest bardziej trwałe (ba nawet w ogóle się nie zużywa bo stop jest po prostu z czarnego plastiku) po trzecie nie boisz się jak dziewczyna tipsem zahaczy Ci o daszek otwierając lusterko aby obejrzeć swoją fryzurę.
Avatar użytkownika
Pro100
VIP
 
Posty: 2623
Dołączył(a): 22 cze 2008, o 16:38
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Rocznik: 93
Silnik: R32
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez kogut322 » 25 sie 2013, o 19:04

jestem nowy więc jeśli coś zrobię nie tak to wybaczcie :P. ogólnie jeśli ktoś ma dylemat co do plastików to doradzam zrobić je w czarnym materiale najlepiej tym ktory idzie na podsufitkę i można go dostać na all np. Nie ma duzo pracy a efekt jest świetny. :D
nie liczy się moc....liczy się technika...
kogut322
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 14:06
Lokalizacja: Piotrowice

Postprzez Pozor » 25 sie 2013, o 19:53

hmm brzmi nieźle tylko w jaki sposób wyglądało by oklejenie regulacji pasa tak żeby się nie wycierało albo nie podwineło ?
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości