nowy termostat nie otwiera

Wszystko o układzie chłodzenia.

Moderator: Moderator

Postprzez mkkay » 15 sty 2013, o 23:22

pośmigałem po sieci i widzę ze masa ludzi ma problem z nierówną pracą i dymieniem po odpaleniu
ale żadnej odpowiedzi nie znalazłem , czyżby nikt nie wiedział co jest grane?
jutro wkładam stary termostat i będę myślał co dalej
eh a tak ładnie palił :zalamany:
moja biała strzała- http://www.golf3.pl/topics2/biala-strza ... t50990.htm

Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
mkkay
Members

Postprzez slawek5t » 16 sty 2013, o 00:54

mkkay, wszysto jest powiązane ! wymien swiece, ustaw pompe a bedzie równo odpalał i z dużo mniejszym dymkiem!

W tdi ważniejsze od świec jest Akumulator, rozrusznik i odpowiednie ustawienie pompy.
Moj też słabo łąpał (dopiero po 1.5- 2 sekundach) i telepał. Ustawienie kąta wtrysku (pompa) pomogło.

W TD (aaz ) kąt wtrysku ustawia sie zegarem. zaś w tdi - również ręcznie lecz z pomocą laptopa .
Mój golfik ;)
slawek5t
Members

Postprzez alt_ » 16 sty 2013, o 01:51

slawek5t: warto dodać, że jeśli załapuje "za 2-3 obrotem" tyle że telepie, to zasadniczo tylko świece...

No i tradycyjnie akumulator - jak tylko jest trochę słaby, wolniej kręci a ma to ogromny wpływ na rozruch, podobnie rozrusznik. Ja u siebie mam rozrusznik zregenerowany i aku 90Ah, prądu rozruchu nie pamiętam niestety, ale kopie tak że przy ok. -15 pali niemalże od strzała, pomimo padniętej świecy (i kto wie czy tylko jednej).
alt_
Czytacz

Poprzednia strona

Powrót do Układ chłodzenia