Nie nagrzewa więcej jak 90st

Wszystko o układzie chłodzenia.

Moderator: Moderator

Re: Nie nagrzewa więcej jak 90st

Postprzez Thorsten » 27 lut 2016, o 15:10

To prawda najrozsądniej jest kupić cały króciec nowy i na to się szykowałem jednak miałem kiedyś termostat kupiony, po poprzednim golfie o taki:
Obrazek

i co najdziwniejsze według specyfikacji miał pasować i do aee wiec rozebrałem auto licząc że rozwiążę problem jednak wyszło że nie do końca pasował a że miałem już dość "fochów" układu chłodzenia postanowiłem go troszkę przerobić by wpasował się w swoje miejsce. Gdybym pozostał przy starym standardowym termostacie mógł bym przegrzewać auto a gdybym nie zastosował żadnego termostatu było by nie dogrzane więc wybrałem mniejsze zło. Lekko zmodyfikowany wpasował się idealnie na swoje miejsce... tak wiem druciarstwo ale to tym czasowe bo trzeba jakoś do końca miesiąca do wypłaty do jeździć :lol:
Nie długo dowiem się czy zda to egzamin, była jazda próbna by odpowietrzyć układ i wszystko jest szczelne a temperatura książkowa więc te kilka dni muszę pojeździć na tym rozwiązaniu.
MK3
"I'd rather lose by a mile because i built my own car,
than win by a inch because someone else built it for me.
Your car is your story. Don't let someone else write the book."
Thorsten
Moderator Globalny

Rocznik: 1996
Silnik: 1.6 AEE
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Re: Nie nagrzewa więcej jak 90st

Poprzednia strona

Powrót do Układ chłodzenia