Twoja opcja na Tuning

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Postprzez hellaflush » 8 lut 2013, o 16:15

Older_Grand napisał(a):i myślałem dać carbon ale pytanie czy ktoś kiedyś z was go robił? dziś dostałem wycenę i napisali że taki "bajer" kosztuje 4-4,5 tys i się nad tym poważnie zastanawiam, może bym sam kupił folię na allegro i zrobił sam to, zawsze taniej ale efekt nie wiadomy.
Older_Grand napisał(a):podgrzewane lusterka z kierunkami
Older_Grand napisał(a):lampy przód ledy http://www.youtube.com/watch?v=hhIjF0j7eEI koszt 600-800zl
tył clear led

Odpuść sobie te rzeczy :zly: Lepiej te pieniądze włożyć w mechanikę albo oryginalne części...
hellaflush
Gaduła

Postprzez Majkel.Majk » 8 lut 2013, o 17:14

Póki co ,jedyne co zrobiłem to postojówki pomarańczowe w kierunkach , lampy smoked i inne tło licznika.

Z tego co planuje to:

-Vento front z grillem noname
-Gleba
-Zderzaki i klapę tył US ( o ile bedzie mnie kiedyś stać )
-Szeroka stal
-Pomarańczowo - czarny kolor wozu
-Czarna podsufitka
-Dobre Car Audio
-Zmiany stylistyczne/kolorystyczne deski
-zegary z Golfa IV
-SWAP Na 1.8 T
-Kierownica trójramienna z Golfa IV
-Jeśli dojdzie do skutku z kolorem to tapicerka w tej samej kolorystyce
-Wstawić elektrykę szyb/lusterek
-Profesjonalny zestaw ksenon

Hmm... to chyba tyle. Ile z tych rzeczy dojdzie do skutku ? Nie wiem . Mam nadzieję , że jak najwięcej , chyba , że Golfik prędzej odmówi współpracy, albo będzie wymagał za dużego wkładu finansowego ( mechanika) i same jej naprawy wyniosą więcej niż wartość auta, to nie dojdzie to do skutku :)
Ale bądźmy najlepszej myśli

Najszybciej z tych rzeczy to na 100% będzie Vento Front ( lampy wymagają wymiany) , podsufitka i zaczątki car audio . mam nadzieję że do końca marca się uda :mrgreen:
Majkel.Majk
Czytacz

Postprzez Paweu » 8 lut 2013, o 17:20

Majkel.Majk napisał(a):Hmm... to chyba tyle. Ile z tych rzeczy dojdzie do skutku ? Nie wiem . Mam nadzieję , że jak najwięcej , chyba , że Golfik prędzej odmówi współpracy, albo będzie wymagał za dużego wkładu finansowego ( mechanika) i same jej naprawy wyniosą więcej niż wartość auta, to nie dojdzie to do skutku

Sam swap przewyższa wartość auta... ;-)
Paweu
Members

Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Majkel.Majk » 8 lut 2013, o 17:24

wiem, ale swap liczę jako tuning :)
Inaczej patrzę na tuning, a inaczej na naprawy mechaniczne
ale oczywiście swap to jest odległa przyszłość :D chociaż mam sposób na taniego swapa
Majkel.Majk
Czytacz

Poprzednia strona

Powrót do Stylizacja