stickerbomb zgodne z prawem?

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Postprzez Opik » 9 lis 2012, o 13:44

Paweu_mk3 napisał(a):
Opik napisał(a):może mi samochód leżeć na wahaczach i nadal będzie wszystko w porządku ba, w wypadku Golfa może mieć odcięte progi i leżeć na podłodze, i nadal będzie cacy,

No nie będzie cacy... Policjanty mogą się czepiać że niszczysz nawierzchnię. :-|

:lol: :ok:

Tak czy tak warto wiedzieć jakby coś sapali :D

- Panie, gaz tu jest, za nisko stoi, zabieramy dowód, mieszkanie, gwałcimy psa, rodzinę zsyłamy do kamieniołomu a pan dostaje 731 lat robót publicznych w odtykaniu studzienek kanalizacyjnych
- panie władzo, to nie gaz
- ?
- butla na mleko, teściowej wiozę :hyhy:
Opik
Members

Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Paweu » 9 lis 2012, o 20:11

Opik napisał(a):- Panie, gaz tu jest, za nisko stoi, zabieramy dowód, mieszkanie, gwałcimy psa, rodzinę zsyłamy do kamieniołomu a pan dostaje 731 lat robót publicznych w odtykaniu studzienek kanalizacyjnych
- panie władzo, to nie gaz
- ?
- butla na mleko, teściowej wiozę

:padam: :lol:
Paweu
Members

Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez MAT92 » 12 lis 2012, o 23:53

Rozmawiałem dzisiaj z policjantem bo byli u mnie na warsztacie i odnośnie tego przepisu powiedział ze od jakiś 17 lat służby nigdy nie słyszał o tym przepisie ponieważ nikt w aucie osobowym nie ma butli na wierzchu i nie morze się doczepić nikt do tego jak masz auto nisko ważne tylko żebyś dal rade jechać, Odnośnie sticker boomba mam na całej masce i powiedział mi ze nie ma przepisu które zabrania takiego czegoś od siebie dodał tez ze jeżeli ktoś daje ci mandat np, w wysokości 500 zł zawsze można ugadać się na te naklejki i wbije 100zł i 1 punkt po dobroci bo zawsze to jakiś głupi pretekst.

Opik Z tym mlekiem pobiłeś system. :lol:
MAT92
Berbeć

Poprzednia strona

Powrót do Stylizacja